reklama

Kolokočárek

Založila: jennya123, 05. 01. 2017, 20:29

Vložit nový příspěvek

 • Příspěvků: 1
  Oblíbená: 0

  jennya123 Vloženo 05.01. 2017, 20:29 Reagovat Kotva

  Ahoj holky

  ráda bych se opět po zimě vrátila ke kolu, miminko bude ale na sedačku ještě malé. viděla jsem kolokočárek (stránky mají kolokocarek.cz) máte s ním některá zkušenosti a co na něj říkáte? díky moc za vaše odpovědi Tongue out

 • jj Vloženo 05.01. 2017, 21:12 Reagovat Kotva

  Vypadá to zajímavě, ale osobně bych si radši pořídila vozítko za kočárek, třeba croozer. Kromě toho, že pak můžeš používat svoje kolo s převodovkou a jiným vybavením, na které jsi zvyklá (což jsem u těch kolokočárků neviděla), tak je to levnější a hlavně se to využije i jinak. Děti tam jsou v pohodlíčku a ještě se dá použít i jako skvělý kočárek do terénu. Navíc se mi nelíbí, že v těch kolokočárcích je dítě vepředu, myslím, že je to nebezpečnější.

 • Matylda Příspěvků: 1681
  Oblíbená: 4

  Matylda Vloženo 06.01. 2017, 11:43 Reagovat Kotva

  mě se to v reklamě taky líbilo, ale croozer je lepší. Ten cyklo kočárek dobrý tak na rovinu do města nebo na cyklostezku. Záleží na tom, odkud jsi. Na silnici bych na to nevlezla a do terénu, byť na upsavený cesty taky ne, právě kvůli tomu převodu - malým kolům. Croozer fajn, měli jsme ho půjčený jednou, v terénu se s ním jezdí fajn, i když jsme jezdilki jen lesní cesty, upravené a místy i vyasfaltované. Ale batole 10m celé zaprášené a zpocené. Přišlo mi, že na něj hodně svítilo a to kolo prostě na něj nahází bordel (viz "kde jsou moje blatníky"Laughing)Takže jsme se na to vybodli a buď jsme se na kolo střídali nebo jezdili na brusle s kočárkem a pak na kole se sedačkou. Ale Croozer by se mi pak líbil na starší místo kočárku do terénu.

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

O násKontaktReklamaAktualityBlogReklamní článkySoutěžeZajímavé odkazy

Uživatelské menu

PřihlášeníRegistrace

TOPlist