reklama

Otěhotnění při prvním styku

Založila: Daniela, 12. 02. 2017, 13:20

Vložit nový příspěvek

 • Daniela Vloženo 12.02. 2017, 13:20 Reagovat Kotva

  Dobrý den,pořád mi vrtá hlavou mé předchozí téma jestli můžu takhle otěhotnět. Styk jsem měla jen jeden a myslím že je všechno v pořádku ale budu ráda za každý názor.

  Před vánoci jsem si byla nechat napsat antikoncepci a měla jsem ji začít užívat po další menstruaci tedy asi 13.ledna. O vánocích jsem měla svůj první styk s klukem a teď mám menstruaci už asi o měsíc opožděnou. Další styk jsem zatím neměla protože chci začít užívat antikoncepci. Je mi šesnáct,na prohlídce jsem byla zdravotně v pořádku a zatím jsem měla menstruaci celkem pravidelnou až teď mám poprvé takové velké opoždění. Kdy mám tedy antikoncepci začít brát abych ji nějak nepokazila a nebude mít vliv můj styk na její účinek?

  Více zde: http://diskuze.maminkam.cz/antikoncepce-a-opozdena-menstruace

 • Mitti Příspěvků: 3215
  Oblíbená: 55

  Mitti Vloženo 12.02. 2017, 14:17 Reagovat Kotva

  Ahoj Danielo, ale ta antikoncepce začne účinkovat až když ji začneš užívat. Teď nemáš ochranu žádnou. Takže já ten příběh čtu tak, že jsi měla nechráněný sex a teď máš opožděnou menstruaci, takže bysis měla udělat těhotenský test, jak ti už holky radily. Že na sobě necítíš žádné příznaky vůbec nic neznamená.

  Pokud bude test negativní, tak počkej na první den menstruace a začni užívat antikoncepci. Do té doby ale chráněná nejsi, takže musíte používat jiný způsob ochrany.

  Pokud bude test pozitivní, tak jsi těhotná.

  Přeju hodně štěstí, ať už to znamená cokoli.

 • renca Vloženo 12.02. 2017, 16:05 Reagovat Kotva

  Danielo, pamatuješ si datum, kdy jsi měla poslední menstruaci? dá se od toho ledascos odvodit ;)

  další věc je, že nechápu, tvůj přístup k tomu, že příteli řekneš, že antikoncepci máš, že do tebe bez kondomu může, ale přeci jsi jí ještě nebrala ne? takže to, že jí máš někde v šuplíku, ti fakt nepomůže proti otěhotnění, nějak nechápu, že ti mudr nevysvětlil, jak to funguje ...

  antikoncepci začínáš brát první den menstruace, každý den, pokud možno ve stejnou hodinu ... pak jsi na 99,99999% chráněná...pokud jí začneš brát v jiný den cyklu, taky můžeš, ale pak nejsi celou dobu ještě chráněná...to začneš být, až odkrvácíš ... až odejde neoplodněné vajíčko ... proto se to bere od prvního dne menses, protože když začneš jindy, nemá to smysl a je to akorát vyhození peněz a prášků ...

  jakmile si prášek zapomeneš vzít, opět si zvyšuješ šanci na početí ...

  nebuď si tak jistá v kramflecích, že bys těhu poznala ... první měsíc rozhodně běžně není cítit nic, pokud máš tak super informace o tom, jak na sobě pocítit těhotenství, tak bys měla mít i super informace o tom, jak nedocílit toho, abys těhotná byla ...

  šmarja utíkej pro test ... ten ti už ted stoprocentně řekne, jestli těhu jsi nebo ne a jestli ne, tak si zavolej na gyndu, normální to není a jestli budeš těhu ... no, tak tam zavolej taky ... ufff... a nečekej na nic ... případná interupce má dvě časová období ... pokud nestihneš miniinterupci, čeká tě mnohem větší zásah a mnohem větší psychický, finanční i zdravotní ...

  bože jak často se to tady holky propírá ... co takových případů musí u nás být ... mě to hlava nebere ... moje 12 letá dcera už toho ode mě ví dost ... a myslím, že to není na škodu...je fakt, že mi není zrovna úplně příjemný vysvětlovat jí svoje stavy, ale každým dnem jí to čeká taky a já jsem připravená jí všechno vysvětlovat tak, abych tomuhle pokud možno předešla ... měli bychom to dělat všechny ...

 • Daniela Vloženo 12.02. 2017, 18:24 Reagovat Kotva

  Reakce na [973890]: Test si pro jistotu udělám protože jsem to asi s tou antikoncepcí spletla. Na sobě ale nic necítím tak to bude v pohodě. Já myslela že antikoncepce funguje až po tom styku. ale na krabičce s antikoncepcí je napsáno "od 1. dne MS 1x denně ve 20hod.".

  Poslední menstruace mi začala 12.12. a byla asi pět dnů jako vždycky. U gynekologa jsem byla 20.12. a styk s klukem jsem měla 26.12., další styk jsem potom už neměla. Myslela jsem že antikoncepci mám začít brát až po skončení další menstruace ale tu jsem ještě neměla.

 • Moxha Vloženo 12.02. 2017, 20:15 Reagovat Kotva

  To jsem zvědavá jak to dopadne,ale já osobně bych se přikláněla k tomu,že jsi těhotná.Tak nám dej vědět výsledek a přeji ať je test negativní.

 • Moxha Vloženo 12.02. 2017, 20:23 Reagovat Kotva

  Jinak podle těch údajů, které jsi napsala výše,jsi v den styku měla plodné dny.Teda pokud máš termín menses po 28 dnech.

 • Příspěvků: 267
  Oblíbená: 1

  katka28 Vloženo 12.02. 2017, 22:59 Reagovat Kotva

  Danielko opravdu to vypadá že jsi mohla otěhotnět... každý den hraje roli, tak na nic nečekej a okamžitě si udělej test a kontaktuj svého gynekologa..

  Antikoncepce účinkuje až po tom co ji začneš brát!!!!

  Hodně štěstí a dej vědět jak jsi dopadla...

 • renca Vloženo 13.02. 2017, 19:09 Reagovat Kotva

  Páne jo ... tak kočko zlatá, v ten den jsi opravdu měla s největší pravděpodobností plodné dny ... ač nerada, vsadila bych se, že jsi těhu ...

  ach bože ... fofrem maž pro ten test!!!!

 • Daniela Vloženo 13.02. 2017, 20:00 Reagovat Kotva

  Dobrý den, děkuji za všechny názory. Já jsem si dnes těhotenský test nestihla koupit protože jsem se zdržela ve škole a pak už jsem dost spěchala tak do lékárny zajdu zítra.

  Pořád si myslím že jsem v pořádku a problém bude někde jinde. Menstruaci mám jinak celkem pravidelnou tak 27-29 dnů až teď mám dost opoždění. Na gynekologii se radši objednám abych tam řekla o té mojí ancikoncepci když jsem to tak popletla.

 • Moxha Vloženo 13.02. 2017, 21:35 Reagovat Kotva

  Dančo, upřímně ti závidím jak máš všechno naháku.Já bych stresovala a test si koupila hned,nehledě na nějaké zdržení ve škole.Připustila sis někdy aspoň trochu,že těhotná být můžeš a co bys dělala? Ono se to nezdá,ale každý den,kdy nemáš jistotu verdiktu bude později znát.Takže opravdu koupi neodkládejte!!!

1 2 3 4 5

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

O násReklamaAktualityBlogReklamní článkySoutěžeZajímavé odkazyKontakt

Uživatelské menu

PřihlášeníRegistrace

TOPlist