reklama

Sušička

Založila: Denča, 05. 07. 2020, 22:48

Vložit nový příspěvek

 • Denča Vloženo 05.07. 2020, 22:48 Reagovat Kotva

  Ahoj, měla bych takový skromný dotaz. Jelikož je v naší domácnosti již hodně členů, a to hlavně těch nejmenších, tak zvažuji koupi sušičky, protože mě nebaví být otrokem žehličky. Chci se tedy zeptat jestli se vyplatí ji kupovat nebo to není až zas takový trhák a je lepší zlstat u žehličky ? Dá se do sušičky dát všechno prádlo nebo je tam nějaké omezení, které kousky tam třeba přijít vůbec nesmí ?

 • Irča Vloženo 09.07. 2020, 04:34 Reagovat Kotva

  Tak sušička je u mě nenahraditelný pomocník hlavně v počůrávácím období. Údajně by se tam mohlo dát všechno oblečení a většina to snese, ale stejně se zrovna u dětského oblečení řídím symboly, pokud je tam škrtlá sušička, tak nedávám, ale spíš jsem zbytečně opatrná. Kámošky tam dávájí snad všechno, symbol nesymbol a ani neříkali, že by se jim něco vyloženě zničilo. Já jsem si dřív myslela, že mi ničí obrázky na dětském oblečení, takové ty plastové potisky, ale už se mi i ověřilo, že se ničí, i když to do sušičky nedávám. Takže můžu říct, že vlastně skoro prádlo nežehlím, spíš jen skládám a pokud máš hodně prádla, tak určitě vřele doporučuji.

 • Příspěvků: 1
  Oblíbená: 0

  Atenuše Vloženo 25.10. 2020, 10:19 Reagovat Kotva

  Sušička je skvělá. Doporučuju koupit. Já v ní suším skoro všechno. Mimo dresů. Tam je tisk a to si netroufám. A jinak se prádlo moc nežehlí. Ale musíte ho vyndat hned po dosušení ještě teplé.

Téma je uzamčené, nelze do něj vkládat příspěvky.

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist