reklama

Výběr kočárku

Založila: Charlie, 20. 02. 2017, 20:41

Vložit nový příspěvek

 • Charlie Vloženo 20.02. 2017, 20:41 Reagovat Kotva

  Ahoj, budeme pořizovat kočárek, ale moc se v tom nevyznám, jelikož výběr je všude opravdu veliký. Někdo nějaký typ ?
 • Irča Vloženo 20.02. 2017, 23:01 Reagovat Kotva

  Záleží co od toho kočárku očekáváš. Já třeba potřebovala skladný kočárek, který se bude snadno převážev autě. Mám tedy trojkombinaci Britax B - Motion 4. Já jsem s ním celkem spokojená, dokoupila jsem k němu sportovní kolečka. Jezdí se mi s ním dobře a mám poměrně dlouhé dítě a stačí i když vypadá, že je malý a hlavně s ním dokážu bez potíži manipulovat.

 • Veronika Vloženo 21.02. 2017, 08:26 Reagovat Kotva

  Reakce na [975795]:Jéé,já mám taky Britax B-Motion 4+..mám kluka,který už v šesti mesicích nosí vel.74-80..takže koupě fakt nelituji, je to bezva kočárek za dobrou cenu..

 • Marcela1 Příspěvků: 1311
  Oblíbená: 3

  Marcela1 Vloženo 21.02. 2017, 13:55 Reagovat Kotva

  Charlie záleží na tom, jaký jsi typ, jestli městský nebo venkovský Wink Zkus si chvilku představit místa, kam obvykle chodíš a věci, které děláš s tím, že máš pokaždé s sebou kočár. Chodíš víc do města? Do obchodů a tak? Potřebuješ kočár, který projede úzkými dveřmi (včetně výtahů!) a má otáčecí přední kolečka, aby ses v případě potřeby mohla vytočit na pětníku. Něco lehkého, ovladatelného jednou rukou. Bydlíš na vesnici s rozbitými silnicemi? Potřebuješ tank, něco jako X-lander. Pokud budeš často skládat kočárek do auta, potřebuješ něco lehce složitelného. Taky záleží, kdy se má mimčo narodit, pokud někdy v létě, budeš potřebovat kočár s velkou korbičkou, aby se ti tam v zimě (= v půl roce) vešel i s fusakem. Zvaž kolečka - pěnová míň pruží, ale zase nejdou píchnout, takže nebudeš muset složitě řešit lepení. Do terénu jsou ale nepoužitelná. Jestli jste s partnerem oba vysocí, budete potřebovat kočár vyšší. Pokud budeš chodit nakupovat pěšky, potřebuješ velký a přístupný košík.

  Takže si shrň svoje požadavky a potřeby a podle toho hledej, zajdi si do obchodu s kočárky a nech si jich pár předvést, projeď se s nimi po prodejně, osahej si je a nech si poradit. Někdy ale nezbývá, než koupit kočárky dva - jeden přes týden do města, druhý na víkend do přírody :-) Já bych teda radši radila něco bytelnějšího, s čím projedeš všechno, vytočíš se s tím v obchodě i projedeš terénem. My teď máme Baby Design Lupo Comfort a spokojenost, pro případy těžších terénů máme jako rezervu prastarý X-lander X1. Tank, který projede všechno :-)

 • Charlie Vloženo 15.11. 2017, 17:40 Reagovat Kotva

  Děkuji moc holky za rady, ale nakonec jsem se rozhodla pro kočárek od emmaljungy a jsem s ním moc spokojená. Původně jsem chtěla pořídit jinou značku, ale na když mi prodavačky předváděla emmaljungu, tak mě víc oslovil tento kočárek http://www.babyplace.cz/sportovni-kocarek-emmaljunga-nxt-90
 • Mariana Vloženo 15.11. 2017, 17:40 Reagovat Kotva

  koukala jsem na ty jejich kočárky a to jste se docela plácla přes kapsu, ale fakt, že je to úplně něco jiného třeba co se týče designu
 • Charlie Vloženo 15.11. 2017, 18:00 Reagovat Kotva

  Cena pro mě nebyla rozhodující, protože na dítěti šetřit nebudu a nechtěla jsem žádné hrkadlo, ale pořádný, prostorný a nadčasový kočár, což se mi teda povedlo sehnat :)
 • Mariana Vloženo 15.11. 2017, 18:00 Reagovat Kotva

  A jaký model máte ? :)
 • Charlie Vloženo 15.11. 2017, 18:03 Reagovat Kotva

 • Mariana Vloženo 17.12. 2017, 19:09 Reagovat Kotva

  No tak ten je úžasný. A jak se s ním jezdí ? Koupila jste dvojkombinaci nebo trojkombinaci ?

1 2 3

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

O násReklamaAktualityBlogReklamní článkySoutěžeZajímavé odkazyKontakt

Uživatelské menu

PřihlášeníRegistrace

TOPlist