reklama

10 měsíční chlapeček mi v noci putuje po postýlce, vždy se bouchne a pláče

Založila: Lubomíra, 01. 04. 2013, 21:19

Vložit nový příspěvek

 • Lubomíra Vloženo 01.04. 2013, 21:19 Reagovat Kotva

  Dobrý den maminky, chtěla jsem se zeptat, jestli máte s něčím takovým zkušenost. Mám 10. měsíčního chlapečka a během noci se dostkrát budí. Ze spánku si kolikrát sedne a pak se bouchá hlavou o špricle, nebo mi začne lézt ze spánku a vždy se bouchne. Vždy stačí ho položit na záda a dál spinká. Stává se to tak 5 krát až 10 krát za noc. Ani mi nejde o to vstávání, ale o to, že se bouchá do hlavičky a bojím se aby si něco nezpůsobil. Je dost veliký, má 80 cm a 11,5 kg, tak nevím, jestli třeba nemá málo prostoru na spánek, ale dát ho do velké postele mi přijde ještě brzy....Děkuji za radu...

 • Vloženo 01.04. 2013, 21:23 Reagovat Kotva

  Existují do postýlky takové "polštáře", které se zevnitř uvážou tkaničkama přes šprycle, takže je to měkké. Aby spal s Tebou v posteli, to jsi neuvažovala? Aby nebyl v té velké sám. (Možná se v noci vzbudí a hledá mámu?). (Anička spí se mnou a mám vyzkoušeno, že když je vedle mě, ve spánku se ani nehnu - tj. budím se ve stejné pozici jako usínám - takže nemusíš mít strach, že bys ho zalehla Cool).

 • Hana Vloženo 01.04. 2013, 21:46 Reagovat Kotva

  Náš syn taky takhle celou noc cestuje a to už má 16 měsíců , taky se boucháním neustále budil a plakal. Pak jsme jednou jeli na dovolenou a tam spal v té cestovní síťované postýlce a spal celou noc bez probuzení. Ne že by necestoval, ale nebudilo ho to bouchání do sprušlí. Tak jsme mu doma do té cestovní postýlky strčili jen pořádnou matraci a pěkně v té postýlce spí, bez zbytečného buzení.

 • Trix Vloženo 01.04. 2013, 22:11 Reagovat Kotva

  Nase mala je cestovatelka taky. Ta cestuje v postylce, tam mam sice mantinely, ale vzdy je shrne dolu, takze moc narazy netlumi, ale cestuje i v posteli, pokud si ji dam k sobe. A to je pak horsi, to narazi hlavickou do pelesti, ale zda se, ze mně to vadi vic než ji.Laughing Ta verze s cestovni postýlkou se mi zda dobra, prilezitostne vyzkouším.

 • Lubomíra Vloženo 02.04. 2013, 04:31 Reagovat Kotva

  Mantinely máme taky, ale to ze spánku taky strhává.Ta cestovní postýlka mi přijde taky jako fajn nápad. Do naší postele ho dát nemůžu, já bych ho sice nezalehla, ale chlap má 120 kg, a u něj by to už hrozilo, navíc bych se bála, že by mi v noci někam odcestoval:oD On mi večer hezky usíná, po čtení pohádky mu dám ručičku a spí do 5 minut, tak nechci aby si zvykal na naší postel, tam spí jen když je nemocný.

 • Hana Vloženo 02.04. 2013, 12:27 Reagovat Kotva

  My jsme s tou cestovní postýlkou opravdu spokojeni a má to i tu výhodu, že ji vozíme všude ssebou, ať už na dovolenou nebo když jde na hlídání k babiččce a vždy tím pádem spí ve svoji postýlce, tak je spokojenej. Dnes už se dají sehnat opravdu levné ty postýlky a jen jsme do ni strčili matraci, kterou měl v dřevěné postýlce, aby spal na kvalitní matraci. Tak přeji, aby to vyšlo a dítka už ze spánku nic neboleloSmile

 • Irča Příspěvků: 3363
  Oblíbená: 4

  Irča Vloženo 02.04. 2013, 14:42 Reagovat Kotva

  Ahoj holky, naše mrška teda taky cestuje, spí teda se mnou, postýlku má přistrčenou bez postranice k velké posteli, ale tak jako tak když je v postýlce tak je schopná se pomlátit.... Ale spíš jsem se chtěla zeptat, do čeho svoje cestovatele oblíkáte na noc? Mě se v pytli přerazí jak chce lízt a je to horší jak bez něj, takže to nepoužíváme a peřinku hnedka má pod sebou, stačí první "cesta"... Máme v ložnici k ránu kolem 18st a to je dost málo na samotné pyžámko... Takže to jistim pod mojí peřinou, ale chtěla bych jí už naučit spát ve svém...

 • Jana Vloženo 19.04. 2013, 10:54 Reagovat Kotva

  Ahoj. Naše malá odmalinka taky nechce spát pod peřinou. V ložnici topím taky málo. A spí v overalu. Zezačátku jsem ji pořád přikrývala, okamžitě se odkopala, tak jsem to vzdala. A nemocná nebývá. Tak ji to tak asi vyhovuje a zima jí není.

 • Příspěvků: 24
  Oblíbená: 0

  limetka22 Vloženo 29.09. 2015, 15:31 Reagovat Kotva

  Také máme mantinely v postýlce. Měním je různě podle barev a nálady. Nechala jsem si jich ušít několik, jsem na to docela zatížená :)

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama

Reklamní články

reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist