reklama

10 týdnů vynechaná menstruace

Založila: Petra, 24. 08. 2014, 16:24

Vložit nový příspěvek

 • Petra Vloženo 24.08. 2014, 16:24 Reagovat Kotva

  Ahoj holky, už jsem objednaná na úterý k doktorce, ale stejně mi to nedá.... Skoro 10 týdnů jsem nedostala MS, ale testy jsou negativní. Miminko si přejeme, ale spíš mám strach, jestli nejsem nemocná.

  Máte s tím některá zkušenost?

 • Berry Vloženo 25.08. 2014, 07:06 Reagovat Kotva

  Deset týdnů je hodně, určitě je na místě vyšetření. Pokud nemáš žádné příznaky a testy jsou negativní zcela jistě půjde o poruchu cyklu či jinou zdravotní či hormonální záležitost. Tak at to dobře dopadne - Dej vědět.

   

 • Lenka Vloženo 25.08. 2014, 13:15 Reagovat Kotva

  Ahoj, taky mívám s ms problémy a už se mi staloi půl roku bez... Mám to dost nepravidelné a ani porod to nesrovnal, jak mi mnozí slibovali. Pak byl ještě takový extrém, kdy jsem byla 2,5 m od poslední menses u doktora, hlásila jsem datum poslední, on mi udělal stěry na cytologii, řekl, že těhotná nejsem a domluvili jsme se, že na injekci ještě počkáme. No za 14 dnů jsem šla pro výsledky, hlásila jsem, že je stále nemám, ale řekla jsem, že ještě počkám a doktor to akceptoval. Pak jsem tam šla za 3 měsíce opět na stěry a pan doktor mi oznámil, že jsem těhotná a dle UTZ 19tt... :D Už jsem se smířila s tm, že normální cestou miminko asi mít nebudeme a ejhle,, zatím jsem byla těhotná, aniž bych to věděla :D Test jsem si nedělala, nikdy mě nenapadlo, že budu v tom a ani žádné zvláštní příznaky jako zvracení, nebo zvětšování břicha...

 • Lucis Vloženo 25.08. 2014, 13:23 Reagovat Kotva

  POzor je nebezpečné čekat na ms tak dlouho, děložní sliznice se potřebuje odloučit, podle mojí Dr. mám k ní přijít nejpozději po 8mi týdnech, prý je tam pak riziko že budou problémy i třeba s rakovinou dělohy. že je prostě krajně nevhodné nechat si sliznici narůstat tak dlouho.

 • Petra Vloženo 25.08. 2014, 18:55 Reagovat Kotva

  Takže je to prostě buď a nebo :( :)... Mezi 3. a 4. týdnem po poslední MS jsem špinila a v podstatě od té doby každý den mám bolesti v podbřišku, jako by měla MS přijít a sem tam bolest na levém vaječníku... Teda asi na vaječníku :D.

  No, tak úterý tu máme zítra, jsem sama napnutá, jak to dopadne. Ozvu se, až dorazím domů :).

 • Lennulka Příspěvků: 65
  Oblíbená: 1

  Lennulka Vloženo 26.08. 2014, 07:21 Reagovat Kotva

  Mě se to tenkrát stalo jako mladé holce a byla jsem nadšená, že se s tím nemusím "otravovat" :D Dneska po těch letech už bych to řešila jinak. Ale u toho těhotenství jsem prostě spoléhala na to, že doktor tam nic neviděl, tudíž je to jen další vynechání a než jsem se k němu dokopala, tak jsem si říkala, že to už nemá smysl, když tam jdu v dubnu zase. Že mu to zpoždění oznámím až tam a něco s tím udělá... :) Nutno říct, že jsem po porodu změnila doktora. Chodila jsem k jednomu staršímu pánovi, co rodil už mého bratra před 24. lety, protože v nejbližším okolí jiný gynekolog nebyl a já nechtěla 20 km dojíždět... :) No aspoň z toho mám dvouletého klučinu. :)

 • Petra Vloženo 27.08. 2014, 20:57 Reagovat Kotva

  Tak doktorka nic nenašla, udělala mi stěry, utrazuk nic... Dostala jsem injekci na vyvoláí MS, tak se ukáže... :). Když nepřijde MS do 14 dní, zkusím zase test... Když můžete mít neviditelný miminko vy, kdoví, jestli to taky tak nemám. A když ne, tak se budeme muset snažit víc :D.

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist