reklama

2. dítě, když ještě kojím a nemám doteď menstruaci?

Založila: Talena, 13. 02. 2012, 21:22

Vložit nový příspěvek

 • Příspěvků: 1
  Oblíbená: 0

  Talena Vloženo 13.02. 2012, 21:22 Reagovat Kotva

  Ahojte, chci se zeptat, jestli některá máte zkušenosti s tím, že už máte mimčo a nadešel čas, kdy se chcete snažit o druhé, ale nemáte ještě menstruaci, protože pořád kojíte to první - tak jestli se vůbec dá teďka otěhotnět nebo ne? Musím vysadit nejdříve kojení a počkat na menzes, abysme zase mohli zapadnout? Nebo je možné zapadnout, i když menzes nemám, kojím, ale už se nebudem chránit? Díky :-)

 • kami Vloženo 14.02. 2012, 06:51 Reagovat Kotva

  Ahojky, no já bych řekla, že asi budeš muset spíš dokojit a počkat, jasně že jsou holky, které otěhotní i s plným kojením atd...ale jsou to spíš výjimky...Já pořád kojím, menses mám, protože už nekojím dávno plně, malé je 21 měsíců, ale zatím se mi nepovedlo otěhotnět...

 • Jane Vloženo 14.02. 2012, 07:42 Reagovat Kotva

  Ahoj no co já vím, tak se říká, že kojení neznamená, že žena nemůže otěhotnět, takže klidně se může stát, že otěhotníš, ale samozřejmě je zapotřebí aby jsi měla menzes. Znám i takové případyWink. Takže držím palečkyWink

 • jaja28 Příspěvků: 5
  Oblíbená: 0

  jaja28 Vloženo 14.02. 2012, 07:49 Reagovat Kotva

  ahoj holky, ale vím, že možné je všechno, moje dobrá kamarádka plně kojila a malému byli 3 měsíce, menstruaci neměla, ale u půlky případů je nejdřív ovulace , pak menstruace, ona se nechránila a šup čekali druhé, to byl pro ně šok. druhé neplánovali vůbec a ted mají i krásnou holčičkuLaughingale když to nejde, je asi dobré pomalu přestávat kojit, nám se to také povedlo, až když sem nekojila půl roku a měla pravidelnou menstruaci. tak přeji hodně úspěchů!!!

 • Lenka Vloženo 15.05. 2012, 15:38 Reagovat Kotva

  Ahojky, mě doktor řekl, že pokud budu chtít druhé, musím se o něj pokusit už během kojení, dokud jsou hormony tak jak jsou, takže to rozhodně při kojení možné je.

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist