reklama

4,5měsíční miminko stále pláče

Založila: Eva Francie, 27. 06. 2020, 23:53

Vložit nový příspěvek

 • Eva Francie Vloženo 27.06. 2020, 23:53 Reagovat Kotva

  Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda má někdo podobnou zkušenost a poradí. Malá mi poslední dva tři dny stále pláče, i v náručí, i u prsa.. Když zrovna nepláče, vidím na ní, že to co nevidět přijde.

  Přikládám ji častěji k prsu, mlíko stále mám, musí si vždy odgrknout a zároveň maliko vyzvraci. Teď večer pila co hodinu, ale naposledy se zase vyblila, tak už ji tak často přikládat nebudu. V noci ze spánku jakoby kucká, kašel tonení, zní to jako když začíná plakat.. No a pak začne plakat. Taky během spánku kopka nozkama, jako kd ysi,s když ji bolelo bříško. Včera jsem se nevyspala vůbec, dnes čekám to stejné..

  Může to být horkem?? Co s tím??

 • LenkaX Vloženo 29.06. 2020, 09:44 Reagovat Kotva

  Řekla bych že se jí vrací to mlíčko do krku a dráždí jí to. Pokud do teď neublinkávala, tak bych se asi zaměřila na větší mezery v kojení. Přeci jenom tlačit do sebe mlíko co hodinu, není úplně obvyklé. Případně prokládat delší a kratší kojení, může mít žízeň v tom horku. Kdyby to nezabralo dá se mezi jídlem dát třeba kojenecká voda.

  Samozřejmě bříškem, teplem nebo i třeba zoubky, rychlejším růstem to může být taky. I kdyby neměla teplotu asi bych to po 3-4 dnech konzultovala s pediatrem.

 • Eva Francie Vloženo 29.06. 2020, 23:24 Reagovat Kotva

  Děkuji za příspěvek! Já jsem se doktorky ptala, prý to jsou zuby. Jen tady ve Francii těm doktorům moc nevěřím, oni některé věci berou jinak, ženy tam moc nekojí a od 4 měsíců už snad každé dítě baští příkrmy a komptoty Sealed

  Moje intuice mi říká, že hlavní problém je v tom, že už se naučila víc využívat tělo i hlasivky a pokud ji bolí bříško,  nebo zoubky, dává to víc najevo.

 • Eva Francie Vloženo 29.06. 2020, 23:27 Reagovat Kotva

  Zatím prospívá, roste jako z vody, dělá velké pokroky. Maminka je už z toho opravdu na palici, ale už dvě noci jsem se zase vyspala (tím myslím kojení co tři hodiny, jako dřív).

 • Jana Vloženo 11.08. 2020, 13:29 Reagovat Kotva

  Reakce na [1140483]:

  Já jsem si užila křiku obou dcerek... v téhle době mi po zlepšení po kolice znovu začala plakat, připravovali se zuby, ale ty se zastavovaly a zase začínaly růst, že vyrostly až v 9 měsících, ale co nám strašně moc pomohlo bylo mazlení a nošení v šátku.. v létě to byla fuška, ale pomohlo to moc..časté kojení je fajn, ale to bříško by ji z toho znovu mohlo bolet, šátek a tělo na tělo dodá taky pocit blízkosti, slyší srdíčko a cítí máminu vůni.Kiss

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist