reklama

7. týden těhotenství - plod bez srdeční akce

Založila: Anna, 22. 03. 2023, 08:25

Vložit nový příspěvek

 • Anna Vloženo 22.03. 2023, 08:25 Reagovat Kotva

  Ahoj holky, píšu takhle poprvé na nějakou diskusi, ale potřebovala bych poradit, popř. Povzbudit?….jsem po jednom zamlklém těhotenství, po kterém se mi pak rozházel cyklus, a trval třeba 34d. Teď jsem znovu těhotná a na první kontrolu jsem šla v 6tt od poslední menstruace, a paní doktorka mi hned řekla že zatím tam je pouze gestační váček a žloutkový váček, a že to spíše odpovídá 5tt, že je to tak o týden mladší. Včera jsem byla po dvou týdnech znova na kontrole, a přibyl tam 5mm plod, ale zatím ještě bez srdeční akce, odpovidalo by to 7tt. Na další kontrolu jdu za týden, že se to rozlouskne, že už by srdíčko mělo být. Ale taky mi říkala, že je třeba připravit se, že se to možná nevyvíjí. Máte některá podobné zkušenosti? Popř, myslíte že se ještě ❤️ objeví? Moc děkuji za případne odpovědi ?
 • Elza Vloženo 24.03. 2023, 21:02 Reagovat Kotva

  Tak je šance, že se srdíčko ještě objeví.

 • Soňa Vloženo 26.03. 2023, 14:08 Reagovat Kotva

  Ahoj Anno, věřím, že na příští prohlídce už bude srdeční akce patrná. Ono to někdy prostě trvá, dej miminku čas. Po prohlídce se ozvi. Určitě nám tu napíšeš dobrou zprávu :-)

 • Anna Vloženo 30.03. 2023, 10:46 Reagovat Kotva

  Ahoj holky, tak v mém případě to nedopadlo :/ v úterý jsem byla na kontorle a plod se přestal vyvíjet v 6 tt bez srdeční akce, podle PM jsem byla 9tt, včera jsem byla na farmakologickém ukončení, protože to bylo ještě malinké :/ Už to mám za sebou po druhé.... s manželem jsme se rozhodli dát si teď pár měsíců pauzu než se pokusíme znovu, příště už to snad dobře dopadne Smile

 • Elza Vloženo 30.03. 2023, 22:25 Reagovat Kotva

  Tak jak se říká, teď je pohnojeno,tak je velká pravděpodobnost, že se to uchytí

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama

Reklamní články

reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist