Alergie na kravské mléko?

Autor: walina   23.6.2013 v 16:43

Aho j mám 14 měsíčního chlapečka a zjistili mi alergii na kravské mléko. Přestali jsme dávat veškeré mléčné výrobky jogurty, sýr atd. a taky sunar, který jsme nahradili Nutrilonem allergy care. Má někdo zkušenost s toutou alergii? Co jste dávali dětem čím nahradit sýry? Začali jsme jíst rýžové jogurty. sojové nam taky nebyly doporučeny? co dávat malému vůbec netuším, čím namazat chlebík?

Autor: Kateřina   23.6.2013 v 21:05

Ahoj, já teda  vůbec neporadím, ale zajímá mě jaké měl příznaky??U nás to jednu dobu vypadalo taky na alergii na bílkovinu KM, nakonec vyloučena, ale máme astma Foot in mouth. Určitě zajít do zdravé výživy, tam většinou poradí co jíst a co koupit.

Autor: Mirka   23.6.2013 v 21:38

Ahojky holky no moje Anička má 3 měsíce a máme uplnou intoleranci běžné stravy má alergii na kravské mléko laktoza lepek no prostě všecko

 

[332424] jinak u nás se alergie na kravské mléko objevovala takto malá vypila svou dávku usla byla v poho a po hodině to v ní začalo neskutečně bublat poté zvracení ale zvracení naq dálku Aninka nám nemohla popadnout dech byla fialová dále měla zelenou bez zápachovou stolici a hrozně moc nám hubla ve 3 týdnech vážila 2 400g.

Jinak jsme na nutrilonu allergy digestive care a jsem sama zvědavá na příkrmy

Autor: walina   24.6.2013 v 20:17

[332424] Příznaky u nás byla věčné zahlenění a tekoucí rýma. Pořád v jednom kuse měl nudli u nosu:)

Autor: walina   24.6.2013 v 20:21

[332439]Ty brďo! U nás byly příznaky velké neustálé zahlenění a pořád tekla rýma z nosu neustale měl nudli u nosu. A co jogurty a sunar nedáváme tak je to oka. Nudle z nosu pouze když se vztekáSmile. Zatím malý moc namazané pečivo nechce tak jí vše suché ale pak budu muset něco vymyslet na namazání:)

Autor: Mirka   25.6.2013 v 10:17

Nejhorší na tom všem u nás bylo to že se na nás dětská doktorka vysrala jo přímo tak a řekla jen že Aninka z toho vyroste takhlens sme fungovali 2 měsíce ted sme provedli změnu doktorky no a ta nestačila žasnout říkala že s něčím tak odporným se nesetkala a tu doktorku by nejradši zabila okamžitě sme skončili v nemocnici kde eště ke všemu zjistili poškození žaludku a zničené tenké střevo díky té blbé stravě. Takže holky nedejte se a když se vám nebude cokoliv líbit jděte za svým a nenechte se odbýt

Autor: Martina   25.6.2013 v 10:36

Ahoj walino,

já sem asi nepatřím, ale zkusím poradit. Moje děti naštěstí alergie nemají na nic, ale mě asi rok po porodu druhého dítěte zjistily alrgii na kravské mléko a sóju mám hraniční. Měla jsem šílené křeče při průjmu a každý den jsem na záchodě strávila minimálně půl hodiny v křečích a s pocitem na omdlení. Vynechala jsem spoustu věcí, protože malé množství mléka jsou také v hodně věcech - dokonce i v salámech, tak pozor na to. Muséš opravdu číst všechny suroviny dopodrobna. Lae hlavně chci říct, že jsem to nahradila kozím mlékem a máslem. Je to sice o dost dražší, ale také to jde. Tak hodně sil.

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Velké miminko

Těhotenství

Poslední příspěvek: 10.10.2023 v 21:53

Čtvrtý porod - dvojčata

Porod

Poslední příspěvek: 6.10.2023 v 21:01

Prázdninové zážitky

Koníčky a volný čas

Poslední příspěvek: 22.9.2023 v 09:43

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.