reklama

Alergie na kravské mléko?

Založila: walina, 23. 06. 2013, 16:43

Vložit nový příspěvek

 • Příspěvků: 11
  Oblíbená: 0

  walina Vloženo 23.06. 2013, 16:43 Reagovat Kotva

  Aho j mám 14 měsíčního chlapečka a zjistili mi alergii na kravské mléko. Přestali jsme dávat veškeré mléčné výrobky jogurty, sýr atd. a taky sunar, který jsme nahradili Nutrilonem allergy care. Má někdo zkušenost s toutou alergii? Co jste dávali dětem čím nahradit sýry? Začali jsme jíst rýžové jogurty. sojové nam taky nebyly doporučeny? co dávat malému vůbec netuším, čím namazat chlebík?

 • Kateřina Příspěvků: 2006
  Oblíbená: 10

  Kateřina Vloženo 23.06. 2013, 21:05 Reagovat Kotva

  Ahoj, já teda vůbec neporadím, ale zajímá mě jaké měl příznaky??U nás to jednu dobu vypadalo taky na alergii na bílkovinu KM, nakonec vyloučena, ale máme astma Foot in mouth. Určitě zajít do zdravé výživy, tam většinou poradí co jíst a co koupit.

 • Mirka Vloženo 23.06. 2013, 21:38 Reagovat Kotva

  Ahojky holky no moje Anička má 3 měsíce a máme uplnou intoleranci běžné stravy má alergii na kravské mléko laktoza lepek no prostě všecko

  Reakce na [332424]: jinak u nás se alergie na kravské mléko objevovala takto malá vypila svou dávku usla byla v poho a po hodině to v ní začalo neskutečně bublat poté zvracení ale zvracení naq dálku Aninka nám nemohla popadnout dech byla fialová dále měla zelenou bez zápachovou stolici a hrozně moc nám hubla ve 3 týdnech vážila 2 400g.

  Jinak jsme na nutrilonu allergy digestive care a jsem sama zvědavá na příkrmy

 • Příspěvků: 11
  Oblíbená: 0

  walina Vloženo 24.06. 2013, 20:17 Reagovat Kotva

  Reakce na [332424]: Příznaky u nás byla věčné zahlenění a tekoucí rýma. Pořád v jednom kuse měl nudli u nosu:)

 • Příspěvků: 11
  Oblíbená: 0

  walina Vloženo 24.06. 2013, 20:21 Reagovat Kotva

  Reakce na [332439]:Ty brďo! U nás byly příznaky velké neustálé zahlenění a pořád tekla rýma z nosu neustale měl nudli u nosu. A co jogurty a sunar nedáváme tak je to oka. Nudle z nosu pouze když se vztekáSmile. Zatím malý moc namazané pečivo nechce tak jí vše suché ale pak budu muset něco vymyslet na namazání:)

 • Mirka Vloženo 25.06. 2013, 10:17 Reagovat Kotva

  Nejhorší na tom všem u nás bylo to že se na nás dětská doktorka vysrala jo přímo tak a řekla jen že Aninka z toho vyroste takhlens sme fungovali 2 měsíce ted sme provedli změnu doktorky no a ta nestačila žasnout říkala že s něčím tak odporným se nesetkala a tu doktorku by nejradši zabila okamžitě sme skončili v nemocnici kde eště ke všemu zjistili poškození žaludku a zničené tenké střevo díky té blbé stravě. Takže holky nedejte se a když se vám nebude cokoliv líbit jděte za svým a nenechte se odbýt

 • Martina Vloženo 25.06. 2013, 10:36 Reagovat Kotva

  Ahoj walino,

  já sem asi nepatřím, ale zkusím poradit. Moje děti naštěstí alergie nemají na nic, ale mě asi rok po porodu druhého dítěte zjistily alrgii na kravské mléko a sóju mám hraniční. Měla jsem šílené křeče při průjmu a každý den jsem na záchodě strávila minimálně půl hodiny v křečích a s pocitem na omdlení. Vynechala jsem spoustu věcí, protože malé množství mléka jsou také v hodně věcech - dokonce i v salámech, tak pozor na to. Muséš opravdu číst všechny suroviny dopodrobna. Lae hlavně chci říct, že jsem to nahradila kozím mlékem a máslem. Je to sice o dost dražší, ale také to jde. Tak hodně sil.

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama

Reklamní články

reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist