Antikoncepce a antibiotika
Autor: Maty1003 3.3.2020 v 19:37
Dobrý den,jen jsem se chtěla zeptat jestli je tu mezi Vámi někdo kdo otěhotněl i když bral pravidelně antikoncepci a byla mu nasazena antibiotika? Beru první měsíc antikoncepci Maitalon a 11DC mi byla nasazena antibiotika Zinnet 500. Tak teprve čekám jestli se menstruace dostaví. A pořád mi to vrtá hlavou, vím, že tam nějaká šance je, ale chtěla bych slyšet zkušenosti od těch, kterým se to stalo.Děkuji moc za reakce ?
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 01:33
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55