reklama

Bolest celé půlky obličeje

Založila: Veronika, 27. 06. 2019, 05:45

Vložit nový příspěvek

 • Veronika Vloženo 27.06. 2019, 05:45 Reagovat Kotva

  Zdravím. Po porodu se mi zlomil zub a nedávno začal nesnesitelně bolet. K zubaři už objednaná jsem. Ale poslední dva dny mě už tolik nebolí zub, ale práva půlka hlavy, tváře, ucha a jde to až do krku. Je to taková nepříjemná bodavá bolest. Dnes jsem kvůli tomu vůbec nespala. Měla jste to některá? Je to od toho zubu a bude stačit jo vytrhnout nebo? UndecidedUndecided

 • Dani Vloženo 27.06. 2019, 10:25 Reagovat Kotva

  Reakce na [1124492]: Pokud uz Te to boli takhle,ze Te to i omezuje,povazovala bych to za akutni a k zubari vyrazila co nejdrive-objednana-neobjednana.Muze to byt klidne od toho zubu,mohl se tam udelat zanet nebo to muze byt treba zanet nejakyho nervu...tezko takhle rict,odpovedet by Ti na to mel prave stomatolog.

 • LenkaX Vloženo 28.06. 2019, 09:26 Reagovat Kotva

  Pokud je to opravdu od zubu, tak zajdi k zubaři rovnou, zánět se může dostat až ke kosti a to by mohlo mít značné komplikace. Většinou není potřeba to vytrhnout, nejspíš postačí ho vyvrtat a umrtvit, třeba ještě nějaký ten rok vydrží.

  Když tě zajímá zda to může být i něco jiného, tak ano, může se jednat klidně o něco jiného. Třeba zánět někde jinde blízko nervů, zánět přímo v trojklaném nervu, nebo jenom dásně nebo jiný zub, ale dokud nevyřešíš to co se nabízí jako první možnost nemůžeš řešit ostatní.

  Manžel třeba chodil dlouho k neurologovi s tváří a podstoupil hromady vyšetření a když se nic neprokázalo, šel jednou na dentální hygienu a našli mu zánět někde v mezizubním prostoru jenom v dásni a od toho momentu ho již tvář nebolela.

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist