reklama

Bouchnutí do břicha v 7. týdnu těhotenství a následné zamlklé těhotenství

Založila: gabriela, 29. 07. 2018, 14:34

Vložit nový příspěvek

 • gabriela Vloženo 29.07. 2018, 14:34 Reagovat Kotva

  Ahoj holky v 7 TT mi na bok podbřišku a spis na nohu spadl roh menší tabule,co stoji před obchodem a píšou se na ne akce. Nekrvacela jsem,nespinila,bolesti břicha nebyly. Za 14 dni kontrola u gynekolozky a bohužel plod bez srdeční akce. Tak si porad vycitam,jestli to bouchnuti nezpůsobilo úmrtí.

 • Příspěvků: 310
  Oblíbená: 2

  katka28 Vloženo 29.07. 2018, 20:02 Reagovat Kotva

  ahoj gabrielo, nic bych si nevyčítala... je jasné že hledáš důvody tiho, že srdeční akce prostě ustala, ale to se do 12tt stává bohužel docela často... mluvím z vlastní zkušenosti.. zamlklý potrat, jak se to občas nazývá (prostě najednou přestane srdíčko plodu pracovat) jsem prodělala 4x a to jsem opravdu byla hrozně opatrná... Prostě se to stane.

  Pak už jen nezbývá než počkat až plod odejde z těla, popřípadě dojde k revizi a po čase se začít znuvu snažit a věřit že to vyjde...

  Mě drželo nad vodou, že jsem si řekla, že chci zdravé krásné miminko a to co nepřežilo by prostě zdravé nebylo, tak odešlo včas... je to těžké a náročné na psychiku, to vím sama moc dobře, ale potýká se s tím velmi mnoho žen..

  mě se zadařilo po 5 letech nažení na 5 a 6 pokus a mám ted dva užasné človíčky.... o to víc si svých dětí vážím a beru je jako největší dar.

  takže žádné výčitky a hodně štestí při dalším snažení.

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist