reklama

Budu na rizikové těhotenství, když mám zdravotní problémy?

Založila: zůza, 02. 05. 2013, 23:41

Vložit nový příspěvek

 • zůza Vloženo 02.05. 2013, 23:41 Reagovat Kotva

  Ahoj, došla jsem k závěru, že v 27 letech bych mohla mít dítě. Jenže mi zjistili zdravotní problémy - mám kličky ve střevech a alergii na mléko, kdybych přeci jen otěhotněla budu na rizikovém?

 • renča.k Příspěvků: 359
  Oblíbená: 5

  renča.k Vloženo 03.05. 2013, 10:07 Reagovat Kotva

  ahojky, myslím, že pokud nebudeš sama chtít a nebudeš mít problémy v těhu, tak kvůli alergii na mléko tě asi doma sám od sebe nenechá, ale nevím tedy...záleží asi na tom, zda ty to budeš chtít, zůstat doma, či nikoliv...já třeba jsem pracovala jako zootechnik, u skotu...a i přes zákaz vlastně pohybu mezi zvířaty, jsem stejně pracovala, do pátého měsíce, pak jsem ze strachu radši sama šla marodit, protože jsem se pohybovala i u býků a s břichem už jsem neměla tak pohotové reakce na případný útěk :-D nic méně se mi doktor divil, že hcci pracovat, že dneska maminky pokud to jde, zůstávají doma, nevím co je na tom pravdy, nic méně mě to doma zrovna dvakrát nebaví...takže si myslím, že to je hlavně na tobě, on ti to třeba doporučí, ale záleží na tobě, jak se budeš cítit ..Wink přeji brzké těhuSmile

 • Misa Vloženo 03.05. 2013, 11:59 Reagovat Kotva

  Ahoj, mně bude tento měsíc 27, dnes končím 16.týden. Těhu jsem zjistila ještě před termínem MS - v práci mi bylo na zvracení, ale tyto stavy jsem mívala i dříve. Chodila jsem pořád do práce, tam jsem to nahlásila hned, jak mi bylo těhu potvrzeno z krve, to jsem byla tedy 4+3. Pan doktor se mi hned ptal na neschopenku, jelikož ví, jak to v mé práci chodí. Já mu řekla, že zatim ne, neměla jsem žádné problémy, jediné, co by mohl být problém byla konizace čípku, kterou jsem podstoupila skoro ve 23 letech. Ovšem tělo reagovalo jinak - bříško pobolívalo, byla sem hrozně unavená a pak jsem jednoho dne na toaletním papíru našla krev... A šla jsem ihned domů. Od té doby si užívám klidu a rostoucího bříška. Takže pokud nehrozí samo nějaké riziko, můžeš zkusit chodit do práce a sama uvidíš, jak se na to bude tvářit tvé tělo. Přeji brzké // :-)

 • Jana Vloženo 03.05. 2013, 15:54 Reagovat Kotva

  Já si taky myslím, že se bude jednat podle toho, co v práci děláš a jak ti bude. Já první těhotenství zvracela a zvracela a v práci bych to fakt nedala. O druhém jsem skoro ani nevěděla :-). Doporučuju zůstat v práci, pokud se ti to finančně vyplatí-pro mě byla výhodnější neschopenka. Doma budeš dost dlouho.

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama

Aktuální soutěže

reklama

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist