Dáváte Vigantol?
Autor: Jolana 23.1.2018 v 11:10
Mně by vadilo, že dítěti dávám něco, co není tak otestované jako vigantol, ale asi každého věc.
Autor: Míša 23.1.2018 v 22:40
Nápodobně .. každé zodpovědné matce by to vadilo
Autor: Simona 25.1.2018 v 08:57
Já jsem vigantol dávala oběma dětem a u obou to proběhlo v pohodě bez jakéhokoliv bolení bříška.
Autor: Naďa 25.1.2018 v 20:17
Tak ono každé dítě je jiné že jo a některá jsou hold citlivější a nesnesou ho
Autor: Jana 25.1.2018 v 22:13
Dáváme :-)
9.3.2019 v 07:09
My také dávali Vigantol a naprosto bez potíží - bříško ani nic jiného nebolelo.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55