reklama

Hry pro dcerku starou rok a půl v období koronaviru

Založila: Sarina10, 04. 04. 2020, 00:02

Vložit nový příspěvek

  • Sarina10 Vloženo 04.04. 2020, 00:02 Reagovat Kotva

    Dobrý den všem maminkám, prosím moc o rady . Naše malá má rok a půl a já s ní bývám celé dny krom víkendů doma sama. Chodíme sice do parku nebo na nákup, ale v této době epidemie koronaviru to nepřeháníme a doma se zdržujeme více. Před časem jsme chodily do dětských kroužků  a center, ale teď nemůžeme a naše malá se postupně začala doma nudit. Nic ji nebaví i když jí čtu, ukazuju obrázky, čmáráme na papír, stavíme z kostek , říkáme říkadla, dokonce jsem ji posadila do trojkolky a vozila po našem malém bytečku, panenky vyhazuje na zem, vzteká se , hází kostkami...

  • Petra Vloženo 07.04. 2020, 05:43 Reagovat Kotva

    Ahoj. Ono to může být nejen tím, že se nudí i doma, ale i obdobím, ve kterém se teď nachází. Já jsem s malým "bojovala" skoro půl roku a to v období mezi 16. a 20. měsícem... A bylo to tak strašný, že jsem si myslela, že jsem snad úplně neschopná matka, nebo že mám snad závadné dítě. Už jsme si vše vyříkali, a je nám bezvadně i v době izolace koronou. Zpětně jsem došla k tomu, že prcek už byl natolik veliký, že už si velice dobře uvědomoval sám sebe jako osobu, potřeboval dělat věci po svém a vyjadřovat své názory.. Ale ještě k tomu nebyl uzpůsobený, a nedokázal to a frustrovalo ho to. Když už nefungovalo vůbec nic, tak jsem si prostě říkala - je to jen období a přejde to.. A nakonec jsem měla pravdu :-)

    Zkus mrknout na knížku Mámou hravě (resp. Mámou hravě 2 - pro děti od 1 roku), koupíš ji na netu a mohu jen doporučit. Zabavíš se ty i dítě ;-)

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist