reklama

Šance při IVF v 35 letech?

Založila: Marcela, 15. 05. 2019, 14:59

Vložit nový příspěvek

 • Marcela Vloženo 15.05. 2019, 14:59 Reagovat Kotva

  ravím, Čeká nás první návšteva Caru ( už aby to bylo ) EmbarassedPrvní těhu na prvni pokus v 19 letech -porod kluk ,druhé těhu prvni pokus v 21 letech a porod kluk ,třetí těhu 26 let a mimoděložní odebrán lev.vejcovod za tři měsíce sem otěhotněla znovu a ctvrté těhu porod holka. Za dva roky 28 let paté těhu a opet mimoděložní a odebrán druhý vejcovod.Pak šílený období, rozvod...6 let mám nového partnera pres rok manżelé. Vědel hned , že normalni cestou to nepujde. Verdikt tri deti stačí :-) Jenže jsme malem uhořeli v domě a já mu to jeho "vlastní" dítě chci dát.  Vím,że jen IVF, za 14 dní do Caru. Věk oba 35 let.  Čím starší sem, tím sem větší magor :-) nikdo krom jedné kamarádky to nikdo neví a mě z toho hrabne :-D Co můžu studuji na googlu :-) Ale potřebuji s někým o tom " mluvit ". Hrozně si přeji, aby to vyšlo.1) Myslíte, že to výjde když už jsem x otěhotněla ?2) Beru kys.list. mohu jeste něco udělat ? Manžel bere zinek, selen.3) MS 28-35 dní a doufám, že ovuluji, protože to fakt cítím každý měsíc.4) IVF ...dle zkušeností ...co doporucujete ? Cena víceméně nerozhoduje. AMH, prodlouzena kultivace, PICSI,mražení s tím počitáme.

 • LenkaX Vloženo 16.05. 2019, 14:45 Reagovat Kotva

  Hlavně se nestresuj a věř že to vyjde. Jinak mám kamarádku co otěhotněla na první dobrou přirozeně v 33 a to ji vejcovody odebrali v 17 a 18 letech. Tělo si cestu najde.

  Nejdůležitější je pozitivní přístup a věřit.

 • Marcela Vloženo 16.05. 2019, 21:13 Reagovat Kotva

  Děkuji za povzbuzení Wink

 • H Vloženo 18.05. 2019, 15:59 Reagovat Kotva

  Ahoj, 1) proč by nevyšlo, vyšlo i starším 2) Listovka by měla stačit, zdraví strava, pohyb, zkrátka klasika. 3) ovulace není u IVF úplně podstatná, ale je dobré ji mít pro případ KETu v nativu 4) PICSI je vhodné pokud máte špatné spermie, špatnou morfologii, pokud je spermio v pořádku, bohatě stačí ICSI a k tomu je třeba lepší metoda MACS nebo takové "chemické bludiště". Pak jsme ještě zainvestovali do kontinuálního monitoringu embryí, jestli to k něčemu bylo, nevíme, ale prý to statisticky zachrání o 1 embryo víc, což bylo pro nás dost. A vydržela nám všechny. Nevím, do jakého CARu chodíte, ale jmenuje se torůzně. Jinak nám bylo k prdu embryoglue a AH jsme nezkoušeli, v obou CARech nám řekli, že je to zbytečné a že je nutné jen u některých případů. Jinak doporučuji co nejvíce testů před IVF - imuno, genetiku, hormonální profil a třeba i další. Pak se zeptej u vás v CARu, jestli doporučují ET nebo až KET, já třeba otěhotněla vždy pouze z KETu, v poslední době statistiky uvádějí vyšší úspěšnost právě u KETu (v nativu).5) kdyby ještě něco, piš.Ale je super, že studuješ, protože co si občas dovolí v nějakých CARech (ne)udělat, je na pováženou!

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama

Aktuální soutěže

reklama

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist