reklama

Jak naučit miminko na lahev

Založila: Andrea688, 22. 10. 2019, 20:05

Vložit nový příspěvek

 • Příspěvků: 1
  Oblíbená: 0

  Andrea688 Vloženo 22.10. 2019, 20:05 Reagovat Kotva

  Ahoj maminky. Mám na vás velkou prosbu. Už jsem úplně zoufalá naše malá 3 měsíční princezna odmítá dudlik a flašku. První měsíc jsem ji zkoušela vzala si dudlik i láhev. Najednou ze dne na den přestala chtít dudlik i flašku. Neviděla bych v tom takový problém jen kdyby nechtěla být stále u prsa a to co ji jen uklidni je prso !! Možná si za to můžu sama ale dám ji jen najíst a jakmile přestane jíst a prso jen dudlá odstavim ji. Jenže když je večer a jdeme spat tak chce usínat jen u prsa. Dříve jsem ji nakojila dala dudlik a spala. Teď už nevím co sní. Dudlik plive a máme jich 10 a každý od někoho jiného a prostě si ho nevezme to same s flaškou. Nemáte někdo podobný problém. ??? Jinak do toho všeho má koliku a nevyvinuty reflux takže place od rána do večera každý den. Už jsem opravdu vyřízena. Jestli nemáte někdo podobnou zkušenost poraďte prosím. Yell

 • Lucka Vloženo 22.10. 2019, 21:42 Reagovat Kotva

  Ahoj Andreo,

  Moje holčička má už 6 měsíců a dudlík ani flašku taky nechce. Prostě nic z toho nepoužívám. Bála jsem se, že bude mít málo tekutin, ale zatím jí stačí kojení. Dávám už i příkrmy, tak je pro jistotu více ředím a dobrý. Pořád si říkám, že až jí to nebude stačit, vezme si flašku.

  Jinak usínáme taky u prsu, ale trvá to max. 10 min. Když jí něco trápí, jako třeba teď zoubky, šoupnu ji do nosítka. To zabere vždy.

  Držím palce Lucka

 • Lucka Vloženo 22.10. 2019, 21:42 Reagovat Kotva

  Moje mamka měla se mnou stejnej problém a řešila to tak,že mě krmila po lžičce a večer po koupaní,mě nechala vyhladovět a pak mi dala trošku hustější krupicovou kaši.

  Snad ti to pomůže.

 • Andrea688 Vloženo 22.10. 2019, 22:35 Reagovat Kotva

  Reakce na [1131481]: Ahoj Lucko. Snad se to jednou zlepší me jen děsí ta představa až začne v noci brečet hlady a já už nebudu mít mlíko. Tak co ji dám když si nevezme asi flašku a ani dudlik. Tak třeba jednou ji ta kaše zaplacne a bude spát celou noc. Jinak jsem se chtěla zeptat. Jak moc kojis přes den a i v noci když papá prikrmy ?? Zatím moc děkuji:-)

 • Irča Vloženo 23.10. 2019, 09:33 Reagovat Kotva

  Andreo ja to měla s malou dost podobné. Plně jsem kojila, ale malá byla dost nevrlé miminko a když jsem jí položila, tak brečelo. Dudlík taky nechtěla, ten plivala celkem obstojně daleko, mohla by s tím soutěžit a celou dobu mě pořád každý strašil, jak jí dám flašku tak nebude chtít to prso a já pak třeba dala odstříkané mm a ona vůbec neuměla pít a nechtěla to. Myslím, že jsem vyzkoušela několik flašek a nakonec jsem jí flašku dávala jen když jí bylo skoro půl roku a někde jsem šla. Však ona ti hlady neumře, když bude hlad a nebude tvoje mlíko, tak myslím, že ráda na to přijde, jak pít z flašky. Já myslím používala Avent a Tommee a pak když už byla větší tak Nuk. Se kterou jsem uspěla jako první, si už nepamatuji, ale vím, že ve finále měla nejraději tu od Nuku.

 • Lucka Vloženo 23.10. 2019, 12:25 Reagovat Kotva

  Za noc kojím jen jednou. Jinak když bude mít hlad,tak ji nech prostě vyhladovět,vím,zní to strašně,ale nedá se nic dělat.

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist