reklama

Jaké jste měly příznaky těhotenství?

Založila: Míša, 15. 03. 2019, 11:25

Vložit nový příspěvek

 • Míša Vloženo 15.03. 2019, 11:25 Reagovat Kotva

  Ahoj. Maminky, nastávající maminky. Měla bych dotaz... Jak jste na sobě poznali, že jste těhotné? Když nepočítám těhotenský test.

  Já se cítím nafouklá, mám citlivé a trošku stvrdlé bradavky, mírnou bolest v prsou a tak nějak celkově se cítím jinak. Ne jako před menstruací.

 • Nikol Vloženo 15.03. 2019, 17:48 Reagovat Kotva

  Ahoj Míšo,

  je to 1. těhotenství?

  Jsem na tom momentálně stejně Smile. Jde o moje 3. těhotenství a máme jednu 2letou holčičku. Tudíž jsem to, že jsem těhu poznala poměrně dost bleskově, páč prostě už vím jak těhotenství "chutná" Laughing. Toto pondělí jsem měla dostat menstruaci, která se nedostavila. Mívám periodu přesně +- 2 dny, tento týden nic. V úterý ve sprše manžel komentuje velikost mých prsou s vtipnou poznámkou Laughing. Reaguji na to tím, že se začnu prohlížet a prsy mě i dost bolí, jsou jako kámen! Ve středu ráno se vzbudím, po tom co otevřu oči říkám manželovi "jsem těhotná". Nevím proč, prostě to cítím, že je u mě něco jinak. Logicky se to vysvětlit nedá, je to pocit. Šokovanýho manžela vysílám koupit těhotenský test - koupil tři Laughing. Jako když bych si chtěla ještě náhodou vybrat Laughing. Celá rodina děláme test i s naší malou dcerou. Všichni tři napjatě koukáme na počůranou tyčku, dcera zkouší jestli se nedá strčit do pusy. 2 cm před pusou jí tyčku vytrhávám z ruky se slovy "to je přece fuj!" a opět koukáme - ukazuje dvě čárky. Jsme totálně v šoku. Celou středu jsem nebyla schopná nic normálně udělat a šok zatím stále trvá, možná proto jsem zavítala na tohle fórum ... InnocentDruhé mimi jsme neplánovali a řekli jsme si, že ještě tak rok počkáme. Ani jsem druhé dítě zatím vůbec nechtěla. Objednala jsem se rovnou ke gynekoložce, jdu 26.3., můžu ti pak písnout co a jak, když bys chtěla. Koupila jsem si vitamíny Femibion. Říkám si ale po zkušenosti z 1. těhotenství, že to třeba nemusí klapnout. Muselo být v 9. týdnu ukončeno. Test si radši udělám i přístí týden znovu a pak až uvidím, že tepá miminku srdíčko budu klidnější.Měj se hezky! Doufám, že ti to trochu pomohlo.

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama

Reklamní články

reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist