reklama

Jaké mám dát mléko měsíčnímu miminku?

Založila: Hanka, 11. 07. 2017, 18:58

Vložit nový příspěvek

 • Hanka Vloženo 11.07. 2017, 18:58 Reagovat Kotva

  Pěkný den .. Mohla by mi tu nějaká z maminek poradit, čím přikrmovat měsíční miminko ? Mám zřejmě málo mléka nebo malé nestačí, takže po každém kojení pláče, tak bych ráda vyzkoušela příkrm, ale moc se v tom neorientuji. Budu ráda za každou radu.

 • Příspěvků: 4114
  Oblíbená: 7

  Luca* Vloženo 11.07. 2017, 19:11 Reagovat Kotva

  Hanko nejdřív bych zkusila mimčo zvážit při každém kojení (před a po kojení)...pak by bylo jasné, jestli máte dost nebo málo mléka. A pokud málo, tak doplnit umělým mlékem, což by mohla poradit i dětská lékařka. Nejpoužívanější je Nutrilon, Hipp, Sunar nebo Beba.

 • Příspěvků: 393
  Oblíbená: 3

  Elderflower Vloženo 11.07. 2017, 21:24 Reagovat Kotva

  Možná blbá otázka, ale nepotřebuje třeba jenom odříhnout? A jak pije, je slyšet, jak to do ní padá? Čůrá dost? Nemá prdy?

  U mých prcků to bylo skoro jedno, čím jsem je krmila, Sunar le lehčí a sladší, Nutrilon mi přišel malinko sytivější, Humama je cítit po rybách, Beba ok, Hami malinko rybí. Chutná jim všechno, prdy nepřestaly ani po jednom, až věkem.

 • Verča Vloženo 14.07. 2017, 12:05 Reagovat Kotva

  Možná by bylo na zvážení si pozvat domů laktační poradkyni. Ať zkontroluje správnou polohu při kojení. Popripade poradí jak dokrmovat. Sama jsem měla málo mléka a udělala jsem obrovskou chybu. Dala jsem umělé mléko přes kojeneckou láhev, výrazně to zhoršuje techniku kojení. Mimco pak zlenivi a nechce pracně tahat mléko z prsů.  Co mi hodně radili bylo časté přikládání dítěte k prsu, dodržovat pitný režim, pít čaje na podporu kojení, vývary,....

 • Irča Vloženo 17.07. 2017, 02:49 Reagovat Kotva

  Moje malá taky hodně brečela, tak jsem propadala stejnému pocitu, že má hlad. Tak jsem začala vážit před a po kojení a zjistila, že mléka má dost, přibírala přímo ukázkově. Trápily prostě prdíky, Takže než bych přikročila k přikrmování, ověřila bych, jestli opravdu má toho mléka málo, zavolala bych třeba i tu laktační poradkyni. Když pak měla toho půl roku a dělala jsem kaše a občas jí i šoupla to umělé mléko, tak mi přišlo, že jí chutná Hami, Sunar a Hipp mi přišly zbytečně sladké.

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist