Je možné těhotenství

Autor: Dany   30.7.2017 v 21:43

Ahoj 18.6.2017 byl sex asi minutu bez ochrany. Prasky beru v ten den a celkově v tom mesici jsem 2x zapomnela. MS jsem dostala. Sly i tmave kousíčky. V den ms negativni test, adi tyden po ms negativni test a pokud sem správně udělala i domaci krevní test, tak byl taky negativni. Cekam na druhou ms. Jaka je pravděpodobnost těhotenství? Diky.

Autor: Soňa Hlavinková   5.8.2017 v 21:30

Podle toho, co tu píšeš soudím, že je prakticky nemožné, abys byla těhotná. Už jen to, že se menstruace dostavila, je hlavním faktem, které musíš brát v potaz. Je možné, žes těhotná byla, to by vysvětlovalo ty tmavé kousky. Kdy máš jít ke gynekologovi? Ten ti to řekne. Do té doby budu držet palečky

Soňa

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Slevy podzim 2025

Nakupování a výbavička

Poslední příspěvek: 13.9.2025 v 18:41

Dovolená

Starší děti

Poslední příspěvek: 9.1.2025 v 18:37

HCG 14 dní po ovulaci

Otěhotnění

Poslední příspěvek: 5.1.2025 v 13:36

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.