reklama

Kašel ve 14. týdnu těhotenství

Založila: niki, 07. 02. 2011, 15:46

Vložit nový příspěvek

 • niki Vloženo 07.02. 2011, 15:46 Reagovat Kotva

  chtěla jsem se  zeptat jsem tet ve 14 týdnu a mám šílený kašel a když kašlu tak mě bolí svaly pod žebrama (nad bříškem)a záda doufám že se nemůže nic stát miminku:(

 • Mitti Příspěvků: 3247
  Oblíbená: 50

  Mitti Vloženo 07.02. 2011, 18:09 Reagovat Kotva

  Niki, jestli už ten kašel trvá dlouho a nemůžeš se z toho dostat, tak si radši dojdi k praktické lékařce. V těhotenství se může užívat mnoho léků, které by ti mohly ulevit. Takhle se zbytečně trápíš a není to dobré ani pro miminko. 

  Jinak ještě odpověď od větší autority než jsem já:

  http://www.porodnice.cz/node/42411

 • Šárka Vloženo 08.02. 2011, 20:29 Reagovat Kotva

  Niki, jsem taky ve 14. týdnu a byla jsem nemocná měsíc, čekala jsem na konec prvního trimestru, ať má mudr. volnější ruku ve výběru léků. Nasadila mi nějaké přírodní (nebo co nejmíň škodlivé) ANTB, ROVAMYCINE 3 M.I.U. a sice po 7.denním užívání pořád lehce kašlu, ale už je to pohodička, odkašlávám krásně a hlavně už nehrozí, že bych měla několikaminutové záchvaty, které končívaly zvracením a bolením svalů, jak píšeš ty. Ještě doporučím, brnkni své doktorce, ať si tě objedná mimo ty chřipkové davy, bůhví, co máš, ať nepřineseš z čekárny ještě něco horšího. Mně třeba moje doktorka zakázala se tam ukazovat na kontrolu (po telefonu jsme probraly, že už jsem v poho) v normálním ordinačním čase, že bych zas něco chytla a rovnou řekla, že pokud chci, tak mě objedná mimo. Rozumná ženská, teď je fakt blbý čas na experimentování, kolik toho člověk vydrží :o)). Hodně štěstí (a mimču taky).

 • Lucie Vloženo 16.02. 2011, 17:50 Reagovat Kotva

  Ahoj holky.Jsem v 16 týdnu těhotenství a ten stejný kašel jako popisuje niki už u mě trvá taky skoro měsíc.Ne a ne se ho zbavit.Skoro týden jsem měla tak namožené svaly na břiše,jako bych každý den udělala 150 sklapovaček.Praktický lékař mi předepsal paralen a Jitrocelový sirup a stejně mi to moc nepomohlo..Opravdu to chce se vyvarovat kontaktu s lidmi,kteří smrkají a kašlou.Mě přijde že jsem teď staršně náchylná na nemoc..Každopádně se co nejrychleji uzdravte a hodně štěstíčka.:o)

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist