Kontakt s dítětem s neštovicemi v 19. týdnu těhotenství
Autor: Lenka Kubincova 26.5.2015 v 22:26
dobry vecer, chela bych se zeptat. jsem v 19t a dnes mi volala kolegyne z prace , ze se dnes jeji syn osypal a ma nestovice. v kontaktu jsem s nim byla pred dveme dny. BYl se za ni podivat u nas v praci. Hrozi nejake potize plodu ? Ja jsem je jjiz jako mala prodelala. Dekuji za kazdou odpoved. Klekari jdu zitra,ale jsem celkem vydesena :(
Autor: ZuzkaV 27.5.2015 v 06:24
Pokud jste neštovice prodělala, tak je to bez problémů. Já to zažila vloni - dcerka je měla a já byla těhotná s dvojčátky.
Autor: lenka kubincova 27.5.2015 v 07:58
[747171] dekuju moc nestovice jsem mela..tak sem zase o neco klidnejsi... vcera mi nebylo do smichu moc :-(
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55