Maminky Ivančicko, Dukovansko
Autor: Marťa10 21.1.2014 v 12:13
AHoj maminky, je tady nějaká na pokec z okolí Ivančič, Dukovan, Náměště? Mám 1/2 roční holčičku a dvě starší treperendy.
Autor: Terka ADAMOVÁ 7.2.2014 v 19:51
Ahoj jsem z Ivancic
Autor: Marťa10 8.2.2014 v 15:59
Ahojky Teri, četla jsem tvůj příspěvek na předčasném porodu. Už je to lepší? Nestresuj se a bude vše v pohodě uvidíš. A to čekáš 4? Ty máš ale odvahu, já mám 3 a okolí to bralo tak nějak všelijak, ale jsem za malou ráda.
Jinak budeš rodit v Ivančicích? Já tam byla naprtosto spokojená a moc se mi tam líbilo. Ty máš 12ti letá dvojčata - holky a pak chlapečka, jak starý? a A teď čekáte co? Někdy v dubnu?
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 28.6.2026 v 11:51
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55