reklama

Maminky Olomouc

Založila: Kateřina, 02. 11. 2012, 15:42

Vložit nový příspěvek

 • Kateřina Vloženo 02.11. 2012, 15:42 Reagovat Kotva

  Ahoj, nejsou tu náhodou maminky/budoucí maminky z Olomouce? Blíží se mi termín porodu a vzhledem k tomu, že nejsem rodilá Olomoučanka, tu moc lidí a zejména maminek na mateřské, neznám. Jestli jste na tom někdo podobně můžete písnout.

 • Barbora Vloženo 02.11. 2012, 18:00 Reagovat Kotva

  Ahoj, já mám do termínu porodu ještě tři měsíce, ale taky v Olomouci žádnou maminku neznám, jelikož jsem přistěhovalec, takže bych byla ráda, kdybych se s nějakou maminkou na mateřské seznámila...

 • Kateřina Vloženo 02.11. 2012, 20:38 Reagovat Kotva

  Reakce na [225000]:

  Ahoj Baru, to je super, že je na tom někdo podobně. Bydlím na Nové Ulici, je mi 29 a čekám své první miminko. Momentálně spíš jenom odpočívám, protože z jakékoli mírné zátěže (cesta na nákup) jsem dooost znavená, ale už se těším na ježdění s kočárkem. Jinak už sem kapku nervózní z porodu, protože nám už víc jak měsíc "slibují", že užuž budu rodit a pořád nic.

 • Barbora Vloženo 04.11. 2012, 16:58 Reagovat Kotva

  Reakce na [225097]:Ahoj Kači, já bydlím na Nových Sadech, na Novou ulici máme výhled z obýváku :-) Já mám 26 a miminko čekám taky první. Kdy máš termín, že ti porod slibují už měsíc? Únavu ti věřím, mě to nejhorší zatím čeká, ale i teď už mi schody k nám do druhého patra dávají zabrat...a bude hůř.

 • Kateřina Vloženo 06.11. 2012, 11:08 Reagovat Kotva

  Reakce na [225589]:

  Ahoj Baru, termín mám 18.11., ale koncem září jsem si poležela v nemocnici pro hrozící předčasný porod a od té doby pořád poslouchám, že budu určitě rodit před termínem... a spíš to vypadá, že ne. Zítra jdu na kontrolu, tož uvidíme..Smile Pořám mi teď v hlavě straší, že nepoznám, že už "to" přišlo... Chodíš ještě do práce nebo jsi na neschopence?

 • Barbora Vloženo 06.11. 2012, 19:30 Reagovat Kotva

  Reakce na [226488]: Já zatím chodím do práce, ale uvidíme, jestli vydržím až do konce, snad jo. I když už si kolikrát říkám, jestli by mi doma nebylo líp :-)

  Teda to už máš za pár, předčasný porod to určitě nebude. Aby se nakonec miminku v bříšku nezalíbilo a nechtělo si v něm pobýt i dýl :-)

 • Kateřina Vloženo 16.11. 2012, 19:55 Reagovat Kotva

  Reakce na [226798]:

  Ahojky Baru, tak my už máme doma krásnou princeznu... minulý týden jsem porodila a teď se společně sžíváme. Mám pocit, že čas trávím jenom kojením, ale jinak to na začátku asi nejde.. akorát jsem z toho hrozně unavená. Jak se daří tobě?

 • Barbora Vloženo 23.11. 2012, 18:26 Reagovat Kotva

  Reakce na [231982]:Ahoj Kači, no já jsem si říkala, že už je vás asi o jednoho víc, když jsi teď nepsala. Tak to strašně moc gratuluju! Hlavně, ať je malá zdravá, hezky roste a dělá vám jen radost! Snad se s malou sžijete rychle, asi to není ze začátku žádný med, co? No jsem zvědavá, jak to budu zvládat já, až zůstanu poprvé sama doma s novorozeným prďoškem.

  Mně se daří dobře, v práci se mi to krátí, už jen necelá tři týdny a budu si moct ráno vyspávat :-) Už aby to bylo, fakt se na mateřskou těším.

  A jaké jste dali malé jméno?

 • Kateřina Vloženo 27.11. 2012, 20:07 Reagovat Kotva

  Reakce na [236547]:

  Ahoj Baru, děkuji za gratulaci, máš pravdu, žádný med to na začátku není :) Zuzanka je sice úžasná, ale ten neustálý kolotoč kojení a přebalování spolu se spánkovým deficitem je vyčerpávající. Ale jinak jsem hrozně šťastná, že ji máme. Manžel mi ze začátku hodně pomáhal, teď už zase musí pracovat, tož bojujem sami a proto moc nepíšu.. nestíhám, což zní divně i mně, když jsem na mateřské "dovolené". Ale všichni říkají, že nejhorší je šestinedělí, než se to všechno srovná, tak uvidíme :).

  Jak budeš na mateřské, doporučuju hodně spát :) teda možná nejsi takový spáč jako já, ale určitě je znát, když minimálně 2x za noc musíš vstát... Na miminko už máš doma všechno nachystané, nebo to necháváš, až budeš doma? Porod máš zatím plánovaný klasický nebo císaře?

 • Barbora Vloženo 08.12. 2012, 16:34 Reagovat Kotva

  Reakce na [238793]: Ahoj Kači, tak se konečně taky dostávám k odpovědi... Už máte malou doma dýl, tak už jste určitě trošku sehrané, co? Já jsem zvědavá, jak to pak budu zvládat já, už nad tím začínám přemýšlet, sem tam se mi to vloudí na mysl. Už se těším, jak budu naspávat do zásoby. Už mě čekají jen čtyři dny v práci, od pátku už budu doma a fakt se na to strašně těším. Na miminko ještě moc věcí nachystaných nemáme, ani nemáme všechno pokoupené. Zatím máme doma věci, co jsme podědili, takže to musím probrat a všechno vyprat a nachystat. No a po vánocích budeme dokupovat, co nám bude chybět. Teď jsem na přípravy zatím neměla moc času, tak to nechávám všechno až na tu mateřskou, všechno si v klidu nakoupím a nachystám.

  Porod ještě plánovaný nemám, ale zatím to vypadá na klasiku. Malej byl docela dlouho otočenej hlavičkou nahoru, tak už mi pan doktor říkal, že když se neotočí, tak to bude jasnej císař, ale naštěstí se umoudřil a už si leží tak, jak má :-)

  V pondělí jdeme s manželem na první kurz předporodní přípravy, tak jsem strašně zvědavá, jak to bude probíhat a co se dozvíme :-)

  A co procházky, už jste s malou vyrazili i ven, nebo ještě čekáte, až malinko poporoste?

1 2 3 4 5

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist