Maminky z Brna (TP 06-07/2014)
Autor: Nionne 30.11.2014 v 14:53
Hezkou adventní neděli všem :) Našly by se tu nějaké maminky z Brna, které by měly chuť sdílet zkušenosti s těhotenstvím a případně se časem i scházet na porodním kurzu nebo vycházkách s kočárky?
Autor: DenissB 2.12.2014 v 19:55
Ahoj.Zajdi k nám do skupiny TP červenec 2014,třeba se tam nějaká těhulka z Brna najde.Já sice z Brna jsem a ráda bych se seznámila a sdílela zkušenosti s těhu a vycházky s tebou,ale koncem ledna se stěhujem na Vysočinu
Autor: DenissB 2.12.2014 v 19:57
Pardón,naše skupinka je vlastně TP červenec 2015.ale je tu i skupinka TP červenec 2014
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55