Měli jste někdo pozitivní těhotenský test až po delší době?
Autor: Anna 3.2.2023 v 14:46
[1151121] Mně ukázal test 4 dny po zpoždění jen (trošku silnějšího) ducha. Odpoledne v ten den jsem tedy hned letěla do lékárny a dělala ClearBlue digitální a tam už bylo + 1-2 týdny
Teď jsem ve 23. týdnu a čekám dvojčátka
Takže za sebe mohu říct, že se to i přes dvojčátka ukázalo později, než první den vynechané MS a ještě opravdu slabě 
Autor: silvie 12.3.2024 v 11:14
Silvie
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55