Mělo by křestní jméno ladit s příjmením?
Autor: JitusStevi 29.3.2023 v 12:38
Ahoj holky, řešíme s manželem, jestli by mělo křestní jméno nějak „ladit“ s příjmením. Já jsem těžce proti, protože už padaly nápady jako Šárka Števová, Šarlota Števová apod. a mně to prostě přijde hrůza. Jak mám ten boj vyhrát?
![]()
Autor: Pollon 6.4.2023 v 17:56
[1151187] Jméno s příjmením ladit nemusí, důležitější je, aby nebylo spojení příliš dlouhé nebo těžké na vyslovení.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55