Menstruace při užívání antikoncepce
Autor: ala 20.3.2015 v 13:26
Beru antikoncepci Torri pro kojici.8mesicu som vubec nemela menstruaci a ted som to dostala a iz mesim krvacim s malyma prestavkami.muze to byt tym ze uz nekojim tak casto? Vyděsila ma sestricka kdyz mi rekla,ze si mam udelat teh.test :-( mate nekdo skusenost prosim.dik za odpoved
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 23:24
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55