reklama

Menstruace v těhotenství - je to možné?

Založila: Lenka, 19. 01. 2011, 10:56

Vložit nový příspěvek

 • Lenka Vloženo 19.01. 2011, 10:56 Reagovat Kotva

  Dobrý den, je možné mít menstruaci, i kdybych byla těhotná?

 • Mitti Příspěvků: 3245
  Oblíbená: 56

  Mitti Vloženo 19.01. 2011, 10:57 Reagovat Kotva

  Ahoj Lenko, v těhotenství se může objevit krvácení podobné menstruačnímu, ale má podle mě jiné příčiny než menstruace. Při nejistotě je dobré udělat si test, alespoň pár dní po začátku menstruace, aby byl výsledek testu spolehlivý. Pokud je krvácení stejné jako při menstruaci a test je negativní, tak je těhotenství opravdu málo pravděpodobné.

 • Lenka Vloženo 19.01. 2011, 12:17 Reagovat Kotva

  Já už po ní mám, teda pokud to menstruace byla. Měla jsem to asi 7 dní.První den lehoulinké zakrvácení a druhý den krvácení. Ale neměla jsem to tak silne,jak někdy mívám.Za 1 den jsem třeba zpotřebovala 2 vložky a pak mi stačilo i po jedné. Ke konci už to bylo spíše špinění. Co myslíte? Dnes mám první den po tom klid co už nešpiním.Mám všelijaké nálady a dnes skoro od rána mě bolí asi žaludeka břicho mám nafouklé.

 • Mitti Příspěvků: 3245
  Oblíbená: 56

  Mitti Vloženo 19.01. 2011, 13:24 Reagovat Kotva

  No, pak už to rozhodne jedině těhotenský test. Doporučuju dělat ho z první ranní moči, pak je nejspolehlivější. Dej pak vědět, jak to dopadlo. Ale spíš si myslím, že těhotná nejsi, menstruace může mít různý průběh, je to normální.

 • Katka Vloženo 20.01. 2011, 11:38 Reagovat Kotva

  Dobrý den Mitti,

  chtěla jsem se zeptat, jestli mohu otěhotnět, pokud beru antikoncepci? Beru Mirrale, což jsou prý jedny z těch slabších antikoncepcí a musím se přiznat, že je neberu zrovna přesně na hodinu. InnocentNěkdy zapomenu a jeden den vynechám. Už cca 3 týdny mi není zrovna dobře. Mám nafouklé břicho a z některého jídla je mi zle. MS jsem ale dostala cca před 13 dny...ale nutno dodat, že celá ta MS trvala asi 4-5 dnů a to bych spíš přirovnala k silnějšímu špinění než nějakému krvácení. Taky jsem furt nějaká unavená nebo mě něco bolí. Když to nejsou záda, tak jsou to nohy.Embarassed

  Děkuji Vám za odpověď.Smile

 • Mitti Příspěvků: 3245
  Oblíbená: 56

  Mitti Vloženo 20.01. 2011, 12:03 Reagovat Kotva

  Ahoj Katko, doporučuju přečíst příbalový leták k antikoncepci, je to zajímavé čtení. Tabletky mají 12hodinovou toleranci pro užívání, pokud tabletku úplně zapomeneš, je nutné ji i tak užít, vzít si třeba následující den 2. Selhání antikoncepce závisí tom, kdy jsi tabletku zapomněla, na začátku, uprostřed, nebo na konci užívání, více opravdu v příbalovém letáku. Taky tam píšou, že pokud bys byla těhotná, s velkou pravděpodobností by došlo k vynechání menstruace. Pokud máš i tak pochybnosti, můžeš si udělat těhotenský test, v této fázi už je hodně spolehlivý.

  A doporučuju užívat to podle návodu, jinak to nemá smysl a je to zbytečné riziko.

 • kocickaMarta Příspěvků: 8
  Oblíbená: 1

  kocickaMarta Vloženo 22.01. 2011, 11:04 Reagovat Kotva

  Ano je to možné já špinila při malé do 4 měsíce,ale je lepší zajít na gyndu

 • Kamila Vloženo 25.02. 2011, 09:41 Reagovat Kotva

  Dobrý den, nevím, jestli je možné , abych byla těhotná, když menstruace mi nevynechává a její průběh je obvyklý. ALE přesto mě tato možnost napadá - začalo se mi dělat mléko (nekojím už 6měs), na obličeji mám skrvny a mám divné tlaky v podbřišku. Co si o tom myslíte?

 • Mitti Příspěvků: 3245
  Oblíbená: 56

  Mitti Vloženo 25.02. 2011, 10:10 Reagovat Kotva

  Ahoj Kamilo, spíš si myslím, že těhotná nejsi, pokud máš normální menstruaci. Ale pokud máš pochybnosti, udělej si těhotenský test, jsou spolehlivé. Někdy se může v těhotenství objevit krvácení, které vypadá jako menstruace a přitom má jinou příčinu.

 • Jana Vloženo 27.02. 2011, 18:10 Reagovat Kotva

  Dobrý den, prosím o radu. Měla jsem sice slabě,ale pozitivní 3 testy, ale menstruaci jsem dostala s týdením zpožděním :( Moc jsem se těšila, že už by tokonečně vyšlo... Mohla bych ale ještě doufat, že těhotná být můžu, i když jsem menstruaci dostala? Je možná falešná pozitivita testu?

1 2 3108

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist