Měření teploty v podpaží u 2měsíčního miminka
Autor: monika 20.7.2016 v 17:33
Chci se zeptat mužů měřit u 2 měsíčního miminka teplotu v podpaží? Je to stejný jako v zadečku??
Autor: Bluumy 20.7.2016 v 18:06
ahojky, já měřila teplotu jenom v podpaží už z porodnice
nic se neodečítá a nemůžeš miminku nijak ublížit 
Autor: Lucka 21.7.2016 v 11:09
Malého v porodnici několikrát za den přeměřovali v podpaží, tak mě nikdy nenapadlo měřit ho jinde
. Je to jednodušší, než pokaždé sundavat plenu
Jak píše Bluumy, nic se neodečítá. To co ti teploměr ukáže, je jeho tělesná teplota.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 01:33
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55