reklama

Možná těhotná?

Založila: Andrea, 18. 03. 2019, 10:59

Vložit nový příspěvek

 • Andrea Vloženo 18.03. 2019, 10:59 Reagovat Kotva

  Dobrý den,

  Měli jsme s přítelem nechráněny sex. Na druhý den jsem začla krvácet. Menstruaci jsem měla dostat až o týden později. Může se jednat o těhotenství? Nehledě na to, že přítel ví, že neberu antikoncepci a ,  udělal,  se do mne za poslední dva týdny asi 5x? Dítě neplánujeme, nevím proč to udělal. Ale mám a strach ze jsem těhotná nevím co to znamená. Začla jsem krvácet z ničeho nic na druhý den, nic mne nebolelo a to většinou mívám menstruacni bolesti.

   

 • Eva Vloženo 18.03. 2019, 11:34 Reagovat Kotva

  Mě to přijde, že přítel už začal plánovat dítě. A kdy jste měla na poslední MS?

 • Irena Vloženo 18.03. 2019, 12:42 Reagovat Kotva

  Dobrý den, nebylo dobré se zeptat přítele proč to do vás začal stříkat? Uvědomuje si vůbec důsledky svých činů? Mne tohle udělat vědomě manžel, tak bych ho seřvala a řekla mu, že další sex s kondomem...

 • Andrea Vloženo 18.03. 2019, 13:29 Reagovat Kotva

  Menstruaci jsem dostala minulý týden ve čtvrtek, ale jak říkám. Ve středu jsme měli nechráněny pohlavní styk, na druhý den ráno jsem začla krvácet. Hodně, bez bolesti. Pak to přestali a pak v pátek jsem dostala menstruaci--zřejmě. Ta skončila včera.

   

  Co to může znamenat? Myslíte že jsem ve středu otěhotněla a ve čtvrtek jsem začla krvácet a dala že sebe pryč staré vajíčko. Nebo já vůbec nevím co to může znamenat..

   

  Nevím proč to začal dělat, řekl mi že dítě nechce. Na můj kondom mi řekl že už to nedělá, udělal ještě 3krat pokaždé s blbou výmluvu, proč nemohl zastavit.

 • Andrea Vloženo 18.03. 2019, 13:30 Reagovat Kotva

  A MS jsem měla dostat tento týden středa - čtvrtek.

 • Renca Vloženo 18.03. 2019, 21:14 Reagovat Kotva

  Tak kocko. Pěkně od začátku :) když žena dostane ms, odchází s ní neoplodnene vajíčko a stará sliznice. To trvá jak víme, různě dlouho, většinou týden...ihned začne růst sliznice nová adozravat nové vajíčko. To je připraveno k oplodnění cca 12-14 dní od prvního dne cyklu...tzn. od prvního dne menstruace. To jsou plodné dny. Pokud je vajíčko oplodneno, putuje do dělohy cca pět dní. Mezi tím se z vajíčka stává embryo, ve vysoké sliznice se zakousne a tam si začne lebedit. To vše trvá, od oplodnění trvá cca 14 dní...proto máme defacto 28 dní pauzu mezi ms. Takže pokud jsi měla sex, tak to, zes zacla druhy den krvácet, nemá nic společného se sexem den zpět. Tedy pokud to bereme tak, ze bys měla otěhotnět. Může tam být jiný zdravotní problém. Určitě by bylo fajn si psát dny začátku ms, říkám to u své dceři, menstruacni kalendář ma svůj smysl a následně by bylo fajn si osvěžit rodinnou výchovu ;) pokud už sexujete, nebudeš mala holka a měla bys o svém těle uz něco vědět ;) nemyslím to zle, takových je vás dost a možný je to v rodičích, já své dceři vysvetluji vše a v jejich 14 letech myslím vi, co potřebuje a věřím, ze si bude vědoma toho, co jednou dělá. No a v úplně první řadě, bych toho moulu nakopala do prdele za to, jak k tomu přistupuje... najdi si tu diskuzi s mladými maminkami...."těhotná v patnácti" a jim podobné...třeba te to přiměje se nad tím zamyslet a dal již nic nepokouset. Úder holka zlata...

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama

Reklamní články

reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist