reklama

Můžu být těhotná, i když jsem dostala menstruaci?

Založila: Maminka, 08. 05. 2012, 12:10

Vložit nový příspěvek

 • Maminka Vloženo 08.05. 2012, 12:10 Reagovat Kotva

  Ahoj, ráda bych se zeptala, jestli je tu některá z Vás, která je nebo byla těhotná i přesto, že dostala menstruaci?

  O miminko se snažíme, hlídám i ovulaci podle ovulačních testů, takže vím že naposled jsme to určitě trefili v době ovulace. Po týdnu jsem začala pozorovat změny (myslím že opravdu skutečné, ne jen vsugerované), např. velký hlad, zácpa, únava, bolesti hlavy, bolest jako při menstruaci, necítila jsem se dobře a taky bolesti svalů a zad.

  Ale nakonec jsem dostala menstruaci přesně v den, kdy měla přijít. Je ale mnohem slabší a dnes, to je 4 den už jen špinění. Normálně mívám MS 6 celých dní + 1 den špinění.

  Cyklus mám pravidelný jak hodinky, můžu říct, že téměř na hodinu a vždy stejný průběh, i síla MS.

  Prosím o Vaše zkušenosti. Těhu test byl zatím negativní.

 • molen Vloženo 08.05. 2012, 14:01 Reagovat Kotva

  a tak kdyz jsi mela test negativni a mas menstruaci,tak tezko muzes byt tehotna Wink

  Reakce na [151823]:

 • Kata27 Vloženo 08.05. 2012, 14:11 Reagovat Kotva

  Bohužel bych taky řekla že těhotná spíš nebudeš.

 • Příspěvků: 1
  Oblíbená: 0

  jessie82 Vloženo 08.05. 2012, 14:58 Reagovat Kotva

  Reakce na [151823]: Já měla to samé. Všechny příznaky nasvědčovaly těhu. Minulý týden jsem lehce špinila a v pátek šlo ze mě dost krve,pokračovalo v sobotu a v neděli zas jen trochu špinění.Menses jsem měla dostat v pondělí a to jsem už neměla nic.tak se mi to nejspíš posunulo.Test jsem měla negativní,takže budem zkoušet znovu Wink

 • Maminka Vloženo 08.05. 2012, 15:21 Reagovat Kotva

  No jako je mi to jasné, že spíš ne, jen jsem doufala, že mi někdo řekne, že je tu šance :-)

  Negativní test bych nebrala jako důkaz, protože pořád to ještě mohlo být brzy na prokázání testem. Dělala jsem test den před MS, což nic nedokazuje. No asi zkusím ještě po skončení MS :-)

  Ale pokud má někdo takovou zkušenost, pište :-)

 • Paprika Vloženo 08.05. 2012, 19:58 Reagovat Kotva

  Těhotná být můžeš, byť se zdá, že menzes i neg. TT mluví proti. Stalo se mi to samé, jen asi týden po menzes jsem začala špinit, což se mi nikdy dřív nestalo. Gynekolog mě poslal na vyšetření do nemocnice ( co kdyby mimoděložní ) a na krev a ukázalo se, že šlo o zamlklý potrat ( prokázané, postupně se snižující hodnoty hcg ). Před menstruací jsem měla naprosto učebnicové těhotenské příznaky ( kein sugesce, vůbec jsem s tím nepočítala, bylo to napoprvé ), intuice mi říkala že jo, a ono jo. Takže čistě teoreticky můžeš, ale neupínej se k tomu. Každopádně držím palce :o)

 • Markétka Vloženo 08.05. 2012, 20:23 Reagovat Kotva

  Má budoucí tchyně zjistila těhotenství až někdy ve třetím měsíci, do té doby měla pravidelné menses.. takže možné to je. Test před menses opravdu nemusí být spolehlivý. Ale možné je i to, že třeba došlo k oplodnění, ale nedošlo k zahnízdění do dělohy apod., což by možná taky mohlo způsobit nějaké změny. lepší bude se na to moc neupínat a v klidu vyčkat, i když chápu, že nervy pracují a zůstat v klidu je skoro neproveditelné.Wink

 • paprika Vloženo 08.05. 2012, 20:33 Reagovat Kotva

  Reakce na [152045]: Oplodnění a nezahnízdění - to se mi stalo několikrát, a příznaky to má, alespoň u mě. Prakticky totožné s těmi tehotenskými, jen nebyly tak intenzivní, a nebyla jsem třeba přecitlivělá na pachy.

 • Sojka Vloženo 08.05. 2012, 20:45 Reagovat Kotva

  Ahoj,doufám že to budeš brát jen jako moji zkušenost,žádné klamné naděje,moje zkušenost je taková že jsem otěhotněla dvakrát,pokaždé z moči test negativní ,a to v době kdy již dávno měla být menzes,a ještě týž den z krve hóóóódně pozitivní.No ani jedno těhu zatím nedospělo bohužel do zdárného konce,ale u toho druhého jsem krvácela ůplně neskutečně moc,a toto krvácení vůbec nebylo menstruační ale způsobené hematomem,jak se mimísek zahnízďoval,popraskaly drobné cévy a to způsobilo hematom a následné krvácení,i přes to těhotenství zdárně pokračovalo,bohužel skončilo v 17tém týdnu z ůplně jiného,dosud neznámého důvodu.Takže nezoufej,a pokud máš sebemenší pocit žeby to mohlo vyjít,i přes opakovaný negativní test zajdi na krev,testy nejsou tolik citlivé,krev je 100%ní,ať si něco nevyčítáš.Přeji Ti hodně štěstí a držím pěstiLaughing

 • Maminka Vloženo 10.05. 2012, 09:28 Reagovat Kotva

  Děkuji všem za Vaše zkušenosti....no zkoušela jsem asi naposled test a stále negativní. Tak uvidím jaký bude další průběh. Každopádně za 2 týdny jsem objednaná k doktorce, tak uvidím co mi řekne. Stejně jsem tam docela dlouho nebyla a možná se s ní i poradím, že se snažím o mimi, tak co pro to udělat :-)

1 2 336

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist