reklama

Nachlazení

Založila: Petr, 01. 01. 2020, 12:47

Vložit nový příspěvek

 • Petr Vloženo 01.01. 2020, 12:47 Reagovat Kotva

  Dobrý den, potřeboval bych poradit s dcerou už měsíc se plácá v rýma kašel atd. Paní moje s ní byla několikrát u pediatra měla i před vánoci antibiotika a pořád se vtom plácají babička, máma a dcera. Žijeme odděleně. Včera když jsem byl nachvilku na návštěvě tak dcera ná noční košilku s krátkým rukávem asi tak do půlky stehen pod dekou je schovaná cca minutu pak zase vystrčíno ruce pak sedí celá nepřikrytá a gól toho všeho je že babička vedle v kuchyni má otevřenou ventilačku a když jsem tam včera byl tak mi byla docela pocitově zima i paní měla mikinu s dlouhým rukávem a dlouhé kalhoty a dcera tam takhle sedí a když sem jí řekl ať se přikreje nebo že jí přikreji sám tak se urazila jsou jí 4,5roku a přídemi že něco dělaj špatně ale paní si vede svou že je vše vpořádku tak nevím.

   

 • Irča Vloženo 02.01. 2020, 01:42 Reagovat Kotva

  A jak dcerka, byla zmrzlá? Já taky bývám obvykle víc oblečená než moje dcera, když jí navlíknu podle sebe, tak se prostě potí a stěžuje si, že jí je děsné vedro. Sama mi i řekne, že je jí zima. Nicméně v téhle zimě mi přijde lepší krátce a intenzivně vyvětrat, než pouštět do baráku pořád ten mráz.

 • Lucie Vloženo 16.02. 2020, 21:42 Reagovat Kotva

  Vyzkoušejte podpořit více imunitu, zkuste třeba kozí kolostrum. Dcera se mi věčně plácala v nemocech a toho nám moc pomohlo.

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist