reklama

Necítím pohyby v 19. týdnu těhotenství

Založila: Lenka, 08. 01. 2021, 08:35

Vložit nový příspěvek

 • Lenka Vloženo 08.01. 2021, 08:35 Reagovat Kotva

  Ahojky maminky. Jsem v 19. týdnu a necítím pohyby miminka. Bude to 4. porod. Volala jsem dr před vánocema a ta mi říkala, že mám být v klidu, že to přijde. Máte to některá taky tak?

 • Ulo Vloženo 08.01. 2021, 09:09 Reagovat Kotva

  Ahoj teď jsem porodila taky čtvrté miminko, a pohyby jsem cítila až tak 22tt, myslím, že je to tím, ze člověk se nemá čas tolik pozorovat, tedy já ho urcite neměla. A ještě doplním, že cele těhotenství jsem mela pocit, že mám “málo hormonů”, neměla jsem změny nálad, nenalily se mi prsa, neměla jsem poslíčky....proste jsem byla netěhotná s břichem. Což bylo vlastně pohodlné, ale bála jsem se jestli je to normální. Teď je všechno vvporadku, mám miminko, kojim a všechno jde dobre (tuk tuk). Ale ani teď nepocituju ty vlny hormonů, jako u předchozích dětí. Třeba prsa mi netečou, přitom mám mléka dost. Jako by tělo bylo vykalibrované předchozímu dětmi ;) Hodně štěstí a neboj je to podle mě notmalní.
 • Sabina Vloženo 08.01. 2021, 11:35 Reagovat Kotva

  Ahoj, cítila jsem pohyby kolem 21tt, kamarádka až kolem 23tt. Záleží taky na umístění placenty a poloze miminka. Já měla placentu vepředu, takže jsem pohyby celé těhotenství cítila tlumeně, přitom malá na ultrazkuku kopala jak fotbalistka.

 • Šárka Vloženo 08.01. 2021, 12:01 Reagovat Kotva

  Ahoj ja jsem v 19 tt. a vzhledem k tomu že mám placentu na přední straně tak pohyby cítím spíš jako lehtani takové tlumene. Vubec se nebuj ono to přijde.

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist