Nešťastná nevěra :(
Autor: Kopr 30.10.2018 v 21:28
Žensky nepodporujte ji v tom říct to ! Pak jednoho krásnýho dne až mu/ji bude 10 -12 -13 let a náhodou se na to příjde tak ten týpek se bude cíti jako největší čurák a paroháč.
Takové energie peněz lásky vložené do cizího parchanta .
Proberte se
Raděj rozvod než výchova cizího 

Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 23:24
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55