reklama

Nošení novorozeňátek

Založila: Hela, 11. 02. 2020, 20:12

Vložit nový příspěvek

  • Hela Vloženo 11.02. 2020, 20:12 Reagovat Kotva

    Ahoj holky,

    Prosím v čem jste nosili mimča. Chtěla jsem pořídit manducu, ale nevím jestli tam můžu dát mimi do 3 měsíců. Máte někdo zkušenost? Máme velkého psa a venčení s kočárkem nevím jestli zvládnu. Moc díky za reakce

  • janii Vloženo 15.02. 2020, 21:44 Reagovat Kotva

    Manduca je myslím už od narození, je tam taková novorozenecká kapsa. Ale mně osobně se moc nezdálo mít novorozeňátko ve svislé poloze. Zdálo se mi, že mu tam pořádně nedrží hlavička a že je to pro to čerstvé miminko nepřirozené (ale možná to je jen můj pocit). Mám kamarádky, které na manducu přešly až později, ze začátku šátkovaly, znám i takové, které manducu používali rozhodně dříve než ve třech měsících. Za mě je pro začátek nejlepší šátek a nosit v klubíčku. Jinak ale manduca je opravdu k nezaplacení, takže bych se ji nebála pořídit,  i kdyby se používala až o pár měsíců později.

    Mně třeba stačil šátek podomácku ušitý ze starého povlečení - takže pořizovací cena vlasně nulová. A jsem ráda, že mám šátek i manducu. Použití je v mnohém sice hodně podobné, ale prostě někdy se víc hodí to, jindy ono.

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist