NUTRILON AR nebo BEBA AR
Autor: majda 16.11.2013 v 16:37
Ahoj holky, chci se zeptat na zkušenosti s Nutrilonem AR. Malá ho má, protože dost blinká, máme po něm i Gastrotus, kromě toho, že ji trápí zácpa - jde jednou za dva až 3 dny a má tuhá hovínka, tak mám poslendí dobou pocit, že ji trápí i bříško. Kamarádka mi tvrdí, že to syn měl taky, že jsou to koliky a změna mlíčka nepomůže, ale co třeba BEBA AR?Nevíte některá?
Děkuji
Autor: paloma46 16.11.2013 v 22:51
me se osvěčilo mlíčko od hippu kdyz malá blinkala tak udělad chudčí to mlíčko jinak když bolí bříško tak použivám espumizan kapičky a na střeva používám laktobacílky ale muse se brád delší dobu
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 28.6.2026 v 11:51
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55