reklama

Obrna lícního nervu - životní pojistka

Založila: Misska, 16. 01. 2021, 19:34

Vložit nový příspěvek

 • Misska Vloženo 16.01. 2021, 19:34 Reagovat Kotva

  Zdravim. Prodělala jsem obrnu lícniho nervu. Ochrnuta pravá strana oblyčeje (spadlej koutek a oko) po obrne mi zustalo trvale následky na koutku pusy, spadlé oko a bolest ucha občasná. Obvodni lékař mi to po 3 letech sepsal jako trvalé následky. A důvod nemoci z ofouknuti. Pojišťovna trvalé následky zamítla, kvůli ofouknuti (že ofoukne každeho druhého a nemá obrnu). Pojišťovma chce jiný důvod. Ale jaký důvod napsat, když v lékařských zprávách je asi z ofouknutí. Poradí někdo? Má někdo zkušenost? Pojistlu jsem si platila několik let a teď přešla k jiné pojišťovně.

  Děkuji

 • Irča Vloženo 17.01. 2021, 20:49 Reagovat Kotva

  Radu teda nemám, ale fascinuje mě ta pojišťovna, jak se z toho chce vykroutit. Obvykle tohle asi způsobí stres, zpocení a průvan. Osobně znám 3 lidi, kterým se to stalo a ve všech případech je potkala nějaká životní změna(svatba, důchod, rozchod) a ať už se z toho těšili nebo děsili, tak průvan dílo dokonal. Což jsou teda věci, které prožívá každý znás, ale prostě někomu to může něco způsobit. Já třeba upadla na schodech a nic si nezlomila, to jako nikomu dalšímu už nevyplatí pojistku, když si něco zlomí? Člověk platí pojistku roky a pak tohle.

 • Irča Vloženo 17.01. 2021, 20:52 Reagovat Kotva

  Asi bych uvažovala o žalobě, protože to je fakt argument typu: "před váma na tom náledí upadlo 5 lidí a nikomu se nic nestalo, jen vy jste si zlomila nohu, takže vám nic nedáme" Yell

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist