reklama

Ochutnal ovoce a kaši a přestal jíst zeleninu

Založila: blacek, 03. 12. 2013, 13:27

Vložit nový příspěvek

 • blacek Vloženo 03.12. 2013, 13:27 Reagovat Kotva

  Mám 7m syna. Jíst začal večer vanilkovou kaši. Následně zeleninu k obědu a vše bylo ok. Před pár dny jsem mu koupila ochucenou kaši piškotovou /od 6 měsíce totiž už nejsou k sehnání bez příchutěm ty byly jen od 4m/, k odpolední svačině dala ovoce /banán, jablko/ a od té doby odmítá jíst zeleninové příkrmy k obědu. Asi mu zachutnala sladká ovocná chuť. Začne brečet, dávit se . Má přesto hlad. Takže když mu nedám nic, řve dokud nedostane mlíko -nutrilon - bohužel taky sladké, stejně jako kašičky i ovoce. Co má dělat? Ti výrobci se zbláznili - vše dělaj tak sladký, že uplně zkazej dětem chuť, že nic normální pak nechtěj. Poraďte, prosím.

 • Příspěvků: 1163
  Oblíbená: 3

  Petranda Vloženo 03.12. 2013, 13:59 Reagovat Kotva

  Dobrý den, myslím, že se budete muset obrnit trpělivostí a neustoupit synkovi. Dejme tomu na týden, bych mu přestala kaše a ovoce dávat a dávala bych mu akorát mlíčko a v poledne zeleninku (zkuste přidat maso, je to chutnější). Nebude-li ji chtít nedávejte mu nic jiného, trocha hladu ještě nikomu neuškodila, zkuste opakovat pokus o hodinku dvě později.

  Co se týče kaší, tak vás přeji do nich nikdo nenutí,buď kupujte stále ty od 4. měsíce, které nejsou chuťově tak výrazné, anebo uvařte sama krupicovou, kterou nemusíte vůbec sladit. Ano, výrobci často zbytečně sladí,ale je na nás, abychom zkontrolovali složení výrobku popřípadě ochutnali.

  Přeji hodně zdaru!

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist