reklama

Otěhotnění 6 měsíců po císaři

Založila: Ema, 29. 09. 2021, 13:04

Vložit nový příspěvek

  • Ema Vloženo 29.09. 2021, 13:04 Reagovat Kotva

    Ahoj holky, mám dotaz,  nebo spíš problémCry před 6 měsíci jsem rodila po druhé císařem.  A dnes jsem zjistila,  že jsem opět těhotná.  Vím, že je to hodně brzy po císaři.  Prostě nám to nějak ujelo.  Vůbec nevím,  co mám dělat a jestli to zvládnu a co bude dál. máte některá zkušenosti s brzkým otehotnim po cs? Mám hrozný strach,  achjo, jsem tak hloupá.  Měla jsem si doma užívat malého miminka a ono nejspíš další na cestě. Cry děkuji za odpověď.

  • Eva Francie Vloženo 18.10. 2021, 23:15 Reagovat Kotva

    Do ty den, jak Vám je? Co řekl lékař? My jsme chtěli také miminko brzy po císaři, ani jsem nevěděla, ze by se mělo počkat. No a povedlo se to až teď, kdy ma malá 19 měsíců. Tak jsem rada, ze ten doporucovany rok a půl jsme nechtěně dodrzeli. U vas se asi bude sledovat jak roste a možná půjdete dřív na císař, aby se zabránilo komplikacím . Ale nejsem doktor , ani neznám podobný případ. Držte se a myslete na miminko, vše bude v pořádku ;)
  • Ema Vloženo 19.10. 2021, 16:16 Reagovat Kotva

    Reakce na [1149747]: Dobrý den,  jelikož to bude můj 3 císař, po tak krátké době,  budu více hlídána, ale dr řekl,  že by to neměl být až tak velký problém.  Při druhém těhotenství jsem,  byla 14 měsíců po cs. A těhotenství bez problémů,  jen na konci jsem musela jít na cs o měsíc dřív skrze,  že mi hrozilo, že mi praskne děloha a teď určitě půjdu znovu o měsíc dřív ale s tím,  že musím podstoupit sterilizaci,  protože 4 cs už by moje tělo nevydrželo. U vás nevidím problém, aby jste si neuzila kladné těhotenství.  Wink

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist