Otěhotnění přes antikoncepci Katya
Autor: terpin 27.10.2016 v 21:12
[948499] To si snad jen dobrala platicko. Jsi chranena porad, i kdyz zrovna mas 7 denni vypadek mez platickama. Tehotna byt nemuzes, pokud si brala kazdy den jednu piluli.
Autor: lea 2.8.2017 v 15:41
ahoj je mozne mit menstruaci 3-4dny ?beru antikoncepci katya.dekujii
Autor: Hanny 2.4.2018 v 01:25
Dobrý večer chtěla sem se zeptat beru katyu vysadila sem jako vždy po dobrani platicka a už je to tyden a mesicky nikde..Co to ? Děkuji předem za odpověď
Autor: Mišulka 10.8.2018 v 09:54
Dobrý den chci se zeptat dneska jsem si byla pro léky katya, kdybych ji časem vysadila otehotnim ? Děkuji předem za odpověď
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 01:33
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55