Otěhotnění přes antikoncepci
Autor: Olina 20.2.2015 v 18:20
[650103]Pozor jsme nedavali 5let.Az jsem brala prasky jsu v tom.
Autor: alik 2.3.2015 v 13:46
[705890] jak se jmenuje ta spolehliva antikoncepce ?
Autor: Markéta 11.5.2015 v 16:30
Ahoj, mohla bych se zeptat jaká je pravděpodobnost otěhotnění? Přítel do mne ejakuloval, ale beru pravidelně HK, ani jednou jsem nevynechala a již 2x jsem dostala menstruaci tak jak mám. Předem děkuji.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 01:33
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55