reklama

Otěhotnění přes HA

Založila: Anyy, 07. 07. 2019, 21:26

Vložit nový příspěvek

 • Anyy Vloženo 07.07. 2019, 21:26 Reagovat Kotva

  Reagovat Dobrý den, beru antikoncepci již několik let, tento měsíc mám problemy. Když to zjednusim, sex jsem měla 15 června, následně 19 mi začalo být zle, bolesti zad, teploty, myslela jsem ze je to viróza a léčila paralenem a podobně. O den později jsem dostala silné prujmy a o víkendu jsem měla dva dny poměrně silné krvácení, vypadalo to jako menstruace. Následně jsem šla k lékaři, kde mi zjistili vysoké CRP hodnoty a nasadili antibiotika. Poté jsem dostala opet silné prujmy a zada mě neprestavala bolet. Před čtyřmi dny jsem dobrala platicko antikoncepce, ale menstruace se nedostavil, obvykle se vždy dostavila druhy nebo třetí den. Je možné ze jsem otěhotněla i přes antikoncepci, na test jsem ještě neměla odvahu. Diky moc za názory
 • Admin Příspěvků: 28
  Oblíbená: 2

  Admin Vloženo 08.07. 2019, 07:38 Reagovat Kotva

  Ahoj Anyy, můj názor je, že těhotná nejsi. Ale názory jsou v tomhle případě k ničemu, lepší je si udělat test, dá ti přesnou odpověď.

 • Irča Vloženo 10.07. 2019, 22:40 Reagovat Kotva

  Tak ta viróza mohla ms oddálit, ale někdy se i stane, že přes antikoncepci někdo otěhotní, tak prostě zkus ten test a uvidíš.

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist