reklama

Páté těhotenství a přenášení

Založila: Renca, 23. 06. 2019, 11:40

Vložit nový příspěvek

 • Renca Vloženo 23.06. 2019, 11:40 Reagovat Kotva

  Zdravím maminky. Chci se zeptat, zda jste některá měla za sebou několik porodů a přenášeli jste? Ja přenášela všechny 4 předchozí, teď jsem 36tt a cipek 4,5 cm, zaspuntovana :/ syna mi vyvolávali po 14 dnech přenášení ..ostatní si to rozmysleli v rozmezí 10-14 dnů samy, ale ty nervy :/ tohle je třetí ivf, takže víme přesné datum. Na jednu stranu sem ráda, mudr říká, ze jsem plodnice a mohla bych rodit každý rok :D ale já si říkám, ze uz by páté tehu mohli být dřív ..pracuji, jsem aktivní, dělám zootechnika u masného dobytka, takže stále funguji a beham po pastvinach ... říkám si, ze za 14 dní by klidně mohl jít :) ale nikdy jsem nepila ty maliniky atd...nevím jestli to dělat, když mám tělo nepřipravené. Ale zasebych měla klidné prázdniny :D ve 32tt jsme měli odhad 2kg, mám děti okolo 4kg,nejmíň měl 3,40 nejvíc 4,10 ... zajímalo by me, jak moc je normální,ze i u pátého porodu je šance, ze budu zase přenášet, zda jste to některá taky tak měla :) a jestli třeba mám zkusit ten malinik?

 • Příspěvků: 61
  Oblíbená: 0

  superveta Vloženo 23.06. 2019, 13:30 Reagovat Kotva

  Ahoj, nemám teda tolik zkušeností jako že jsem rodila 3x. Nicméně všechny děti byly vyvolávaný, ani jedno si to nerozmyslelo samo a většinou 41tt + něco a všechny přes 4 kg. Teď zkouším štěstí s přirozeným porodem na po 4 a sestřička říkala rovnou, že to vypadá úplně stejně. A to mám hodně podobnou práci co ty a ještě vždycky před porodem jsem se snažila každý den k tomu dobytku jít. I když s tím břichem a funěním to nebylo tak hbyté. Můj doktor si dělá srandu, že jsou ženský co nemaj pro samou práci čas porodit. Zkoušela jsem maliník, víno a samý osvědčený rady a stejně nikdy nic nepomohlo.

 • Renca Vloženo 23.06. 2019, 13:52 Reagovat Kotva

  Jeeeezis. :D to mě na jednu stranu strašně těší, ze v tom nejsem sama :D chlapy si v práci dělají srandu, ať s sebou radši nosím v kapse provázky, kdyby to přišlo :D doufala jsem, ze kontrola bude trochu lepší a ne takový zaspuntovany nález nu. Taky mi bylo řečeno, ze to nevypadá, ze by měl vykouknout dřív. Na jednu stranu je to samozřejmě super, ale na druhou stranu jsem z toho vždy v nervech, aby bylo vše ok. Kord v těch horkach. Břicho mi tvrdne vždycky  už od cca 25tt, někdy i třikrát do hodiny, je pravda, ze porody jsou pak vcelku rychlý. Je to zajímavé, ze někdo má takovou prodlouženou dobu tehu :)

 • Renca Vloženo 07.07. 2019, 12:25 Reagovat Kotva

  Tak jen dávám info, ze přenášení se nekonalo :) rodila jsem v sobotu, 37+1. Praskla mi voda. Pátý porod, celkem 12 hodin od prasknutí, cca 5 hodin bolesti, pak na tři vytlaceni byl malý venku, na to, ze tam brzy, tak měl 3640g a 50cm, tak ještě, ze si to rozmyslel dřív :D všechny děti byly okolo 4kg, tak jsem ráda, ze je vše v poradku a zdarne za námi :)

 • zdena Vloženo 07.07. 2019, 17:01 Reagovat Kotva

  no to jo taky paty Cryale dam ttoInnocent mam strach je to jine bojim se ale i tesim

 • Renca Vloženo 08.07. 2019, 13:18 Reagovat Kotva

  Reakce na [1125030]: musím říct, ze to bylo úplně stejné jako ty předchozí :D takže žádná lehká práce :D jen tedy tentokrát bez šití a tak jsem už jak rybicka :) v pátek jsem ještě byla v práci, honila tele po pastve a večer už sem jela :D a dneska bych mohla jít to tele klidně honit znovu :D :D :D tak to asi jediná výhoda, ze člověk uz se z toho všeho vzpamatuje mnohem rychleji :) držím pestiky, at vše dobře dopadne :)

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama

Reklamní články

reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist