Pilulka PO
Autor: klara232 6.5.2020 v 18:38
Ahoj, 3 dny zpět jsem měla styk s partnerem, prasknul nám kondom. Do 15 hodin jsem si vzala Escapelle. Teď po dvou dnech mám bolesti v podbřišku. Je tato reakce normální? Těhotná teď být opravdu nemohu. Předem děkuji za odpověď!
Autor: Matylda 7.5.2020 v 10:33
[1139322] Bolest v podbrisku bych v tomto pripade pricitala urcite pusobeni pilulky,prece jen,je to darda hormonu.Tehotenstvi bych se po poziti pilulky urcite nebala,bolest treti den po styku by s nim stopro nemelo nic spolecnyho,to je strasne brzy.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 23:24
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55