reklama

Po potratu na potrat

Založila: nicky, 22. 05. 2012, 19:50

Vložit nový příspěvek

 • nicky Vloženo 22.05. 2012, 19:50 Reagovat Kotva

  zdravím všechny.Mám starší sestru a je opět tehotna.V únoru byla poprve na potratu a teď je v prvním měsíci.Samozdřejmě to nechce a jít na potrat,rpzmlouvám jí to,ale bohužel je to zbytečné.Nevíme prosím Vás po jaké době by mohla jít zase na potrat.mám o ní strach aby neudělal nějakou hloupost.děkuju

 • Příspěvků: 216
  Oblíbená: 2

  Monika46 Vloženo 22.05. 2012, 20:10 Reagovat Kotva

  Nicky myslim ze sestra uz udelala hloupost ze vubec podruhe otehotnila kdyz nechtela, co by za to daly jiny holky ktery moc chcou a nejde to a nebo holky z porodu bez radosti. Tohle ja nepochopim.

 • kikucha Vloženo 22.05. 2012, 20:14 Reagovat Kotva

  Myslím, že jí d´to bude doktor trochu vymlouvat, ale zakázat jí to nemůže. Nikdo asi neřekne po jaké době "se dá jít znova". Mnoho žen asi nechodí co 3měsíce na interupci. Osobně si myslím, že jedna je až dost. Spíš by se sestra měla zamyslet nad nějakou vhodnou antikoncepcí, aby tohle nemusela řešit. Vím, že každá může selhat, ale chtělo by to alespoň trochu snahy.

  Dál už to komentovat nemůžu, protože bych musela být ošklivá a kvůli tomu jsi sem určitě nepřišla. Obávám se, že jiní ti tu dají asi sodu- tedy směrem k Tvé sestře.

 • Lucka Vloženo 23.05. 2012, 14:20 Reagovat Kotva

  Nojo, nejlepší řešení pro to maličké by bylo, aby ho donosila a dala k adopci. Ale to je dost těžký pro tu ženu... Chci teď jen vyjádřit obdiv těm, co se rozhodnou dítě donosit a dát k adopci jako možnost pro ty, co nemůžou otěhotnět.

 • Erika Vloženo 24.05. 2012, 12:59 Reagovat Kotva

  Ahoj neumim si ani představit,důvod proč si tvoje sestra nedala sakra majzla,aby se to nestalo znova! Znám spoustu holek které musely na potrat protože je rodiče donutili a ted jim je 35 děti nemaj a ani mít nemůžou a litovat toho budou až do smrti! Sam.by bylo nejlepší kdyby dítě donoslia a dala ho k adopci,ale to asi nepůjde.Tak at počítá,že doktoři se s ní taky nikde mazat nebudou ,když má takhle nezodpovědnej přístup k životu i když jen pár milimetrů malému !

 • Miri Příspěvků: 445
  Oblíbená: 1

  Miri Vloženo 24.05. 2012, 14:37 Reagovat Kotva

  Reakce na [160188]: Ahoj můžu se zeptat kolik let je tvé sestře?

  Doporučovala bych jí aby si přečetla pár příběhů žen, které nechtěly dítě a potrat byl to nejhorší co mohly v životě udělat.

 • Vloženo 21.06. 2012, 14:09 Reagovat Kotva

  Mě je 20 let a taky jsem asi týden o potratu uvažovala.Ale s mými zdravotními problémy by byl potrat riskantí,hlavně kdybych chtěla do budoucna děti,protože i moje otěhotnení bylo velmi nepravděpodobné a naonec jsem otěhotněla.Rozhodla jsem se i přes to všechno(škola,zdrav.stav,odpor rodičů,finace) miminko nechat.A teď když vidím jak si ve mě vesele plave a má se dobře tak ani jednou nelituju že jsem se rozhodla nechat si ho,protože už teď patří do mého života a já doufám že to zvládneme.Na to že je tvoje sestra starší tak má asi méně rozumu než ty.Měla by se rozhodnout dítě nechat a když mi po porodu dospěla k tomu že ho pořád nechce tak existujou baby boxy kde se o miminko postarají a dostane ho rodina která by za miminko dala cokoliv.

 • Příspěvků: 17
  Oblíbená: 0

  daja.M.A Vloženo 16.07. 2012, 15:42 Reagovat Kotva

  Ach jo co já bych za ty // dala,si ani nedokažu představit tu radostCry

 • Hanka Vloženo 29.05. 2013, 13:19 Reagovat Kotva

  Dobrý den,v minulém roce jsem měla samovolný potrat, bylo to těžké se s tím vyrovnat,ale už je to vše v pořádku..mám 8 letou dceru z prvního vztahu a přítel tomu chce teď nechat volný průběh a pokusit se o další až tak za rok za dva...já se po tom všem už necítím na dítě,je mi 32 ,budu měnit práci,a myslím si,že pak už bude pozdě..když jsem mu o tom řekla,nebyl moc nadšený,jelikož on dítě své vlastní ještě nemá..nevím jak se mám k tomu postavit..

 • Příspěvků: 1299
  Oblíbená: 6

  Hell Vloženo 29.05. 2013, 20:03 Reagovat Kotva

  Reakce na [322755]: Jsi mladá, na další dítě ještě hodně let nebude pozdě. A poctivě se podívej na vaši situaci, poctivě si zhodnoť váš vztah a představ si i budoucnost třebas za 10 let - a nepodceňuj touhu partnera po vlastním potomkovi. Protože i muži mají své biologické hodiny a ne všichni se dokaží smířit se životem bez dítěte vlastní krve.

  Věřím, že časem svůj názor změníš a rozhodneš se správně. Máš na to čas.

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist