Pod stan s miminkem ?
Autor: Marketta 19.4.2015 v 20:02
Podle me zbytecne riziko. Kolega meho bratra jel na dovolenou s 8 mesicnim miminkem do Chorvatska, dite se jim upeklo v autě. Mysleli si, ze spi. Tak i naopak se muze prochladit.
Autor: Honza 15.3.2016 v 23:46
hele to jako fakt? Nejsi náhodou takový ten vypravěč, co začíná vždy větou,, nejlepšímu kamarádovi mýho nejlepšího kamaráda (takže zaručená zpráva) se stalo...."
Autor: Markéta 19.3.2016 v 11:34
Opravdu nejsem. Chodim sem hodně dlouho
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 27.6.2026 v 01:33
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55