Podezření na těhotenství, samovolný potrat

Autor: Bublinka   29.9.2022 v 18:05

Dobrý den,

Už několik týdnů mám příznaky těhotenství, všichni práci měli podezření a i přátelé bližší, že čekám mimi. Jelikož byla neobvyklé krvácení, silné, divné bolesti a hrozná nevolnost. Donutili mě kolegové koupit test a byl tam duch. Podle mě samovolný potrat, zkusím ještě pár týdnů počkat a opakovat test. Mám schován i druhý proužek, furt bych jedla, curam, prsa citlivá, nevolnost, hrozné pachy, chutě, nálady, bolest hlavy, nízký tlak prostě většina příznaků a myslím si, této byl samovolný potrat. Je vidět bez fotky na fotce se mi zdá na té bez blesku, na té s bleskem nic není. A bez focení duch tam byl. Mám schovaný druhý proužek.

Autor: Bublinka   29.9.2022 v 18:07

[1150915]

No bylo by to třetí a finančně náročné, plánujeme až za rok. Jenže veškeré antikoncepce, my dělali potíže a tak se snažíme dávat si pozor. No uvidíme, kolegyně tvrdí, že zná lidi co pár měsíců těhotenství normálně krvácely. No uvidím.

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Mám nárok na OZZ?

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 21.2.2024 v 00:40

Přítel odešel

Těhotenství

Poslední příspěvek: 19.2.2024 v 15:56

IVF stimulace, synarel

Otěhotnění

Poslední příspěvek: 30.1.2024 v 20:16

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.