reklama

Porodní plán

Založila: Adriana, 13. 06. 2015, 12:12

Vložit nový příspěvek

 • Adriana Příspěvků: 45
  Oblíbená: 4

  Adriana Vloženo 13.06. 2015, 12:12 Reagovat Kotva

  Ahojte, mamky, chystáte si některá do porodnice porodní plán? Co v něm máte? Plánujete si celý průběh nebo jen heslovitě Vaše představy? Jdu rodit podruhé a nechce se mi to nechávat na rozhodnutí porodních asistentek, pač poprvé se se mnou vůbec nebavily o možnostech a snažily se, abych je tam "obtěžovala" co nejméně..

 • zoriazz Příspěvků: 3031
  Oblíbená: 11

  zoriazz Vloženo 13.06. 2015, 15:20 Reagovat Kotva

  Reakce na [752744]: ahojky, já měla porodní plán a budu mít i teď - jen ten první trochu přepracuju. Měla jsem tam část s osobními údaji ( kdyby to bylo moc rychlé), kdy byla poslední ms a tp, a pak svoje požadavky- bodově. O tom, že mám nízko práh bolesti a žádám je o trpělivost, že chci rodit co nejpřirozeněji, že mám registraci u cordblood a odběr pupečníkové krve požaduji, že nechci holt- jsem vyholená a s nálevem souhlasím co nejdříve( stejně mi ho dali až v docela bolestech a teď budu trvat na tom, že mi ho dají hned), prosila jsem je o maximální péči o mou hráz- cvičila jsem s epinem, o poloze při poroduv o stříhání pupečníku, o intimitě 2h po porodu a vlastní hudbě atd.....
 • Maruška Vloženo 13.06. 2015, 20:36 Reagovat Kotva

  Mamky,můžete mi prosím vysvětlit,co to ten porodní plán je? Jsem prvorodicka a nemám ani tucha co to je :-(
 • Příspěvků: 593
  Oblíbená: 4

  misix Vloženo 13.06. 2015, 20:56 Reagovat Kotva

  Já porodní plán měla a nakonec podle něho nebylo vůbec nic. Malej šel císařem,ale i přesto se doktorka i sestry snažily vše dodržet a vysvětlit mi proč to nejde tak jak chci já. Takže jsem byla max spokojená a kdybych náhodou někdy rodila tak si ho napíšu zas.

  Reakce na [752796]: Maruško je to vlastně seznam přání jak by si chtěla,aby vše před,po a při porodu probíhalo třeba ... partner u porodu i v předporodní fázy, epidural ano-ne, pak přiložení dítěte k tobě ihned po porodu, informování o všech vyšetření dítěte nebo přítomnost partnera při vyšetřeních atd... na netu je několik vzorů tak e mrkni.

 • Adriana Příspěvků: 45
  Oblíbená: 4

  Adriana Vloženo 13.06. 2015, 21:41 Reagovat Kotva

  Reakce na [752763]: Ty jo, to je docela obsáhlé, díky za inspiraci :-) Stejně nějak nevím, kde začít, kde skončit a nic důležitého nevynechat.. ani pořádně nevím, co chci.. U první jsem byla docela informovaná z předporodního kurzu, tentokrát jsme si ho neplatili a stihli nám tu přestavět porodnici, tak ani nevím, co čekat.

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist